reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój i postępy naszych dzieciaczków

reklama
Mój aniołek nadal sam zasypia około 18. Wieczorem jest tak nieprzytomna, że zasypia "na stojąco" :-p ma to po mamusi :-D:-D:-D
 
ja mi się uda to wstawię dzisiaj na zamkniętym to co nagrałam rano:-) to zobaczysz czy gada:-D
 
dziewczyny a ja mam pytanie..czy wasze dzieci juz dużo "gadają":confused:
Moja "gada" sporo... zwłaszcza do zabawek:-D Próbuje też aktywnie uczestniczyć w dyskusjach rodzinnych i kiedy my z Lubym rozmawiamy między sobą, ona też "rozmawia". My milkniemy, Tycia też :-D Przy cycu, jak się już naje, to się "odkleja" i też zaczyna swoje śpiewki "aaaeeeeiii", "niii", "giii", "aaa" :-D Kończenie na "i" jest fajne :-D
 
Szymon też strasznie dużo gada- zaczyna jak tylko rano otworzy oczy, przed zaśnięciem też gada... nawet w trakcie jedzenia musimy robić przerwy na rozmowę...:-D
Czasami potrafi też krzyknąć, zwłaszcza na tatę, który zamiast rozmawiać z synkiem odwraca się tyłem do komputera
 
Nasz maly ssa od czasu do czasu kciuka lub cale piastki sliniac sie niemilosiernie:-D
Co do "gadania" - bardzo duzo gaworzy czasami piszczy z radosci lub krzyczy jak pterodaktyl:-D:tak:Wogole to chyba wyjatkowa gadula i smieszek. Jak zle sie czul po szczepionce to krzyczal "mamamama":-D
 
reklama
Do góry