reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój i postępy naszych dzieciaczków

Mój M zaczął krzyczeć przerażony, że to przecież za wcześnie i że zaraz sobie mały coś zrobi;-) ale tak samo reagował na początku jak Szymon zaczął się podciągać do siadania- nawet chciał nawyzywać lekarza w trakcie wizyty :-D
 
reklama
Kajtek raz ma dzień, że gada, a raz jakaś nostalgia go ogarnia..i milczy..
pytałam Was, bo mnie wczoraj lekarka o to zagadnęła..i czy sie smieje glosno..no cóz smieje sie glosno bardzo sporadycznie..trzeba sie niezle nagimnastykować żeby sobie na taki smiech zasluzyc :-);-)

mayo..mój maly raczej rzuca nóżkami..wstawać nie próbuje..tylko sam się do siadania garnie..
 
Mayo Bianka z plecków na boczek się przekręca i potrafi leżeć na boczku. Chętniej przekręca się na prawą stronę w lewej rączce trzyma jakąś wiszącą zabawkę z maty i wygląda to tak jakby chciała ją wyrwać. Przy tym stęka krzyczy gada...śmieszna jest
 
Shenkoka to mnie teraz wystraszyłaś, bo moja Maja malo "gada", a na głos tez się nie śmieje... :baffled:... że niby nie słyszy?
 
Shenkoka to mnie teraz wystraszyłaś, bo moja Maja malo "gada", a na głos tez się nie śmieje... :baffled:... że niby nie słyszy?

Jeju,Elis ,weź Ty mnie Dziewczyno nie strasz:szok::szok::szok:.
Ja właśnie pisałam,ze moja też niegadatliwa,ale tak jak Karolinusia pisała,słuch miała w szpitalu badany :tak::tak::tak:
To Jej słabe guganie tłumaczę sobie tym,ze jeszcze przyjdzie i na to czas, a Ty mi stracha narobiłaś.
 
spokojnie z Majka na pewno wszystko ok:tak:
a moja od kilku dni robi mostek :szok: tzn wiecie to wygląda jak mostek ale nie taki typowy:-p
 
Cześć dziewczyny w miarę regularnie starałam się Was poczytywać ale zabrakło czasu na naskrobanie czegoś :baffled::baffled::baffled: Wasze pociechy w większości są o wiele dalej w rozwoju niż moja mała. Natalia nie przekręca się na boczki i plecki, leżąc na brzuszku nie opiera się na dłoniach, nie chwyta grzechotek, nawet nie myśli o podniesieniu pupy, Za to sama siada z pozycji półleżącej jak ma się czego chwycić, przepięknie wierga nóżkami, ma swojego ukochanego misia bez którego ciężko i smutno jej zasnąć, no i jest bardzo uśmiechniętym dzieckiem :-):-):-) Na początku bardzo martwiłam się, że ,,jest w tyle" ale teraz wiem,że to nie wyścigi. Każde dziecko jest inne, wcześniakom też trzeba dać trochę luzu i nie patrzeć ślepo w tabelki. Każda z nas uważa, że jej dziecko jest najpiękniejsze, najmądrzejsze, najśliczniejsze robi minki itp. i to jest dla mnie najpiękniejsze z macierzyństwa. Pozdrawiam serdecznie i lecę odkopać garaż, bo zawiało, że ho ho :szok::szok::szok:
 
Dziewczyny przepraszam, nie chciałam Was straszyć... no wiem, miała badany słuch, ale czasami człowiekowi głupie rzeczy do łba przychodzą... i takie było moje pierwsze skojarzenie... obiecuje poprawę
 
reklama
Do góry