reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozterki ciężarnych Psiar :)

reklama
A to mój kociak jak był mały:-)
 

Załączniki

  • kocieta_alex.jpg
    kocieta_alex.jpg
    31 KB · Wyświetleń: 42
szuszu bardzo ładny :-)

Dzięki Marcelina, bo ja się właśnie zastanawiam, ze względu na te dolegliwości fiutkowe, ale trochę się boję jakby to na niego wpłynęło :-(
 
Na samca to wiele nie wpływa, a jeśli już na pewno nie na minus.
W zależności od temperamentu może się stać jedynie mniej terytorialny, mniej dominujący do innych psów no i mniej popędliwy.
Ale czy to działa na fiutkowe kropki???? Tego nie jestem pewna..skoro to napletkowe sprawy..to przecież napletka mu nie usuwasz heheh no ale musiałabym podpytać więcej jeśli chcesz :)
 
reklama
Marcelina, mieliśmy wymaz i to nie z napletkiem ponoć jest problem. Lekarze (bo byliśmy u kilku mówią, że może pomóc kastracja). Tylko, że on jest taka sierota, wszystkiego się boi, taki wydaje mi się depresyjny jest. Więc boję się, żeby mu się nie pogorszyło. :-(
 
Do góry