reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rozszerzenie diety naszych maluchów

Byliśmy u Pani dr- na szczęście potwierdziła się "tylko" wysypka alergiczna. Za jakieś 2 tyg mamy zrobic kolejne podejście do brokuła. Tym razem zamiast świeżego dam z mrożonki. Zobaczymy.
 
reklama
wernkika - w świerzym brokule o tej porze mogły być jakieś świństwa i może się okazać , ze to nie wina samego brokuła.
Może lepiej ze słoiczka niż mrożony.
 
wernkika - w świerzym brokule o tej porze mogły być jakieś świństwa i może się okazać , ze to nie wina samego brokuła.
Może lepiej ze słoiczka niż mrożony.



zgadzam się, o tej porze nie można liczyć na "ekologiczną" żywność, no chyba że mrożone.
dziś mały zjadł cały słoiczek 190g deserku jogurcikowego. ostatnio nadrabia jedzeniem po chorobie, bo jak był chory to tylko samo mleczko jadł
 
Mamuśki karmiace sloiczkami. Czy bazujecie na jednej firmie produkujacej jedzonko czy na roznych?? My jak narazie tylko na Gerberach
 
ja z rznych kupuje - gerber bobowita + Irlandzkie: hipp, cow gate
tylko ja gotuje w wiekszoci sama - tylko krolika podaje sloiczkowgo lub owocowe 'mieszanki' - a to zadko - moze 1 sloiczek na tydz :)

Nie moge jakos ogarnac tej calej kaszy manny; wiec mloda dostaje takie specjalne 'ciastka' iorlandzkie co sie kruszy a potem zalewa mlekiem
I czasem bizkopty

Jak wam idzie wprowadzanie nowosci ?
Ja czasowo nie mam juz co obiadowo/warzywnie i teraz skupiam sie na owocach
 
reklama
Ja te podaję z różnych firm, bo mają różny skład. Ostatnio się troszkę opuściłam w gotowaniu i tylko owocki dostaje domowej roboty-zwykle banan z jabłkiem co uwielbia:)
Rossmanowski słoiczek u mnie czeka-może jutro przetestuje:)
 
Do góry