reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rozszerzenie diety naszych maluchów

U nas też słoiczki i z bobovity, z gerbera i z hippa, bardziej patrzę na to z jakich składników się składają, czego mały jeszcze nie jadł, co mu smakuje niż na firmę. Ale rossmanowskich jeszcze nie próbowałam, dajcie znać jak smakują waszym dzieciom.
 
reklama
Dzisiaj pierwszy raz spróbowałam jedzonko z Rossmana i nawet nie najgorzej poszło. Małemu nawet smakowało (większość mu smakuje). Konsystencja jest nieco bardziej gęsta niż ta cała reszta, zapach mniej przyjemny..
 
my dziś zjedliśmy pierwszego chrupka kukurydzianego. dopiero po fakcie zobaczyłam że tatuś kupił synkowi chrupki z solą :baffled:
a właśnie, zauważyłam że niektóre obiadki po 7 miesiącu mają w sobie już sól. co wy o nich myślicie? mnie szczerze mówiąc zaskoczyło to.
 
Uważam, że ta sól jest zbędna..zupełnie bez sensu!
My chrupki kukurydziane zaliczyliśmy już tydzień temu. Jak się dorwał to chciał tylko więcej:) Poza tym, że troszkę ciężej było z kupką innych sensacji nie mieliśmy. Fajne są takie długaśne dla dzieciaczków:)
 
My też używamy słoiczków różnych firm. Do tej pory bez jakiś wyraźnych niechęci- jedyny słoiczek który wywaliłam to łosoś z cukinią. Jakoś nam nie podeszło. Po słoiczku z szynką chyba bolał go brzusio a po indyku wymiotował. Reszta bez jakiś działań ubocznych ;)
 
mi się jakoś pomysły kończą na gotowanie dla młodego:baffled: zauważyłam, że młody lepiej toleruje mleko 1 zmieszane z 2-nie ulewa mu się tak jak po samej 1. Wczoraj kupiłam mu chrupki ryżowe z jabłkiem z hippa i powiem wam, że chyba za mało kupiłam:-D przy okazji kupiłam młodemu serię kaszek "zdrowy brzuszek", zobaczymy jak mu zasmakują. Planuję odstawić mu kaszki smakowe i przejść na kaszkę mannę i dodawać do niej owoce, ale to jak już na dobre zakończymy ekspozycję na gluten, bo pod tym wzgledem mam jakąś obsesję:baffled: wczoraj ugotowałam mu kisiel na bobo-frucie i zajadał, aż miło :-)
od piatku młody je wszystko w zdecydowanie większych kawałkach i nie mieliśmy z tym problemu:tak:
 
My od dzisiaj wprowadzamy Bebilon 2. Zbieralam sie do tego chyba ze dwa tygodnie :-D

Chyba musze rzeczywiscie patrzec na inne firmy a nie tylko Gerbery :) jak czytam jakie sklady sa w innych sloiczkach, to az mi czasem slinka leci :-D
 
reklama
Ja też eksperymetuje ze sloiczkami. Rosmanowskie nie sa zle, ale nie tak smaczne jak gerbera czy bobovity. Hipa słabo znamy :dry:
W ogóle to nie wiem po czym, ale Helenka ma wysypkę. Podejrzewam: żółtko jaja. Na drugim miejscu: coś ze słoiczka- albo indyk, albo 1% przecieru pomidorowego (rosmanowskie warzywka z indykiem). Kurcze, ja nie czekam 3 dni z wprowadzaniem nowości. Dawałam H ostatnio różne rzeczy. Wiem że gruszki z Rosmana jej zaszkodziły bo miala kupę ze śluzem!
Czy Wasze maluszki mialy może wysypkę od żóltka?
 
Do góry