reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzay diete naszych maluszków:)

Dona czytałam że trzeba wrzucić rybę na gorącą wodę, nie wolno dawać wędzonej bo ma dużą ilość soli, więc pozostają tylko świeże. A najlepsze są dorsz, makrela atlantycka, łosoś, morszczuk, mintaj, sola, karp, węgorz i pstrąg:)
 
reklama
Dla mnie tez to dziwne.... pewnie chodzi o to ze ryba alergizuje. Ale moj maly alergikiem nie jest... je praktycznie wszystko i rybę też planuje dać.
 
FIFKA nietolerancja to też alergia ;)

Moja źle znosi rozszerzanie diety. Noc nieprzespana, dzień koszmar. Jeszcze w uszach mi jęczy
 
No to maly ma alergie na krowie mleko :) kurde, strasznie chce mi sie tatara... ale podobno wołowina ma to samo białko co mleko i nie wolno jej jesc przy diecie bezmlecznej... :-(
Normalnie boje sie próbować bo wiem ze jesli będzie reakcja to czeka nas dwa dni wymiotowania i placzu... :-(
No ale jak do tej pory maly jada nawet jajecznice z rana (tylko ze gotowana nie smazona) normalne nasze obiady, owoce (tylko nie surowe i sokow nie moze) i objawów refluksu brak.

Mam nadzieje ze wyrośnie szybko z tej nietolerancji... bo chciałabym z piersi na mleko krowie przejść, bo jesli mm to tylko nutramigen :-(
 
FIFKA wołowina to inne białko. Alergia z reguły jest na obce białka. Np białka mięs, ryb, zbóż, jaj, mleka.
Musisz robić prowokacje i patrzeć na co może mieć uczulenie
 
To u mnie wraz z mlekiem mnóstwo rzeczy tak jak na tej liście co wklejalam ale każde dziecię inne i trzeba sprawdzać. Choc ją boje się prowokować, wolę wprowadzać coś z listy dozwolonych
 
Ja po kolei sprawdzam. Chociaż przy tych upalach ciezko powiedzic czy uczula coś czy potowki. Jadlan pomidora i gdzie niegdzie krosteczki są. Wiec poki co odstawiam i cos innego sprawdze. U nas objawami sa zmiany skórne na brzuszku i rekach.
 
reklama
Do góry