reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rozszerzanie diety naszych maluszków :)

Powiedzcie mi ile razy dzieci w wieku naszych powinny jadać posiłki mleczne. W schemacie jest bodajże 3 tylko mi brakuje dnia na aż tyle.
Bo jak dam trzy razy mleko to nie mam kiedy dac owocu. Ma 4 posiłki w dzień.
 
reklama
ja łącznie mam 6 posiłkow, czyli 3 cyce i reszta do drugie sniadanie, obiad i podwieczorek. niestety podwieczorek jest takim strasznym przelomem, bo o tej porze kapsik konieczni chce sie poprzytulac do cyca, a ja musze mu wtedy zajac buźke, co by o tym nie myślal. ale od nowego tygodnia mam zamiar odstawiac tego cyca popoludniowego.

dzis dałam kapcerkowi desrek z glutenem, ale niestety nie wiedzialam o tym, ze to glutenowy deserek i teraz nie wiem jakie mogą byc powikłania. dodam tlyko, ze nie znam si na glutenie. nie wiem czy w zwykłym chlebie jest, bo kapcerek dostawał kromki do memlania, bo jesli nie to jest to pierwsze danie z glutenem, a czytałam, ze jesli ktos nie rozpoczął podawaniu go w 5 miesiacu to moze dopiero w 10. jak moze objawiac sie nietolerancja?
 
szerlock jeśli kapsio memłał chlebek to miał juz doczynienia z glutenem ;-)
 
Wcześniej dostał słoiczek - morele z twarożkiem i było OK, więc zdecydowałam się na tą kanapkę. Ten twarożek, to biały serek ze śmietanka z Piątnicy - nie doszukałam się jakichś złych składników, więc mu dałam. Zobaczymy jutro jak efekty ;-)
 
reklama
oj jak czytam o apetytach naszych bąbli,
to mam wrażenie,
że ten wątek już chyba powinien mieć tytuł "Menu Majowego Smakosza":-D...
 
Do góry