reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzanie diety naszych maluszkow, przepisy dla malych smakoszy

Piotrkowi tez frytka nie podpasowała...:-DI bardzo mało je mleko na noc i z rana ale to z 40 ml wypił a tak cos poskubie z zupa to roznie i tak kombinuje cały dzien ......:sorry2:
 
reklama
syska no to kiepsko że waga małej spada.... ale myślę że to przejściowe i nie ma się co martwić
Mój Kuba ostatnio też jakoś mniej zjada ale ja jestem zadowolona bo on też ma z czego chudnąć.
 
Palina-nie napisałas ile ma Twoja mała,a pozatym szczerze Ci powiem ze trudno wysnuc jakąś teorie na podstawie zdawkowych informacji-moze podpytaj lekarza:tak:
Karolki-to super,Adas tez kiedys jadl frytke a ostatnio porwał z talerza brzeg pizzy-samo ciasto-a jak smakowało:-Dchodzil i ciamkał:-)
Syska-pewnie tak,ostatnio Adas wogole nie chcial mi jesc,ale sie poprawiło:tak:
U nas Nestle Junior przeszło:tak:juz 3 dzien pije i super-bardzo sie ciesze:happy2:a wczoraj kupilismy kaszke Nestle z kakao i tez smakowala:-)
 
Palina-rozumiem ze próbowałas wszelkimi sposobami nakarmic maluszka i nic:confused:
Jak je kaszke to spokojnie owoce mozesz dodawac do kaszki-zawsze cos przemycisz.Soki podawaj,warzywa spróbuj np w slupki ugotowane do lapki dawaj,raz,drugi nakarmi ciebie a potem pokaz ze siebie tez moze nakarmic:tak:skoro je kaszki to moze odpowiada mu taka konsystencja-dawaj geste zupki,z ryzem,kaszą-moze tak przejdzie:confused:ciezko tak cos podpowiedziec:sorry2:
 
Moje dziecko ostatnio na śniadanko tylko kanapeczki z pomidorkiem,żadnej wędlinki.
Pomidorki mam takie z ogrodu bez chemii.
 
reklama
A my musielismy zrezygnowac z mleka kartonikowego chyba jednak nieodpowiadało. Wszystko było ok przez pierwsze dni ale z czasem zaczeły się robić dziwne kupy coraz luźniejsze i do tego zielonkawe:baffled:
Kupiłam Nestle junior i jest ok kupy żółte, na noc jej daje z kleikiem ryżowym a w dzień o smaku waniliowym.Na szczęście pije choc czasami stawia opory. Teraz muszę jeszcze tylko popracować nad tym żeby spała całą noc bo znów sie budzi ok 4 razy:-( Wiem , że to przez cycka ale dopuki ją jeszcze karmię to pewnie tak będzie. W lewej piersi już prawie w ogóle nie mam pokarmu. Niewiem co z prawą czy przestać karmić bo pokarm nachodzi i to dosc sporo bo jak nie karmie ja przez cały dzien to az twarda mi sie robi że w koncu muszę ją dostawić. Wiem że są tabletki na zanik ale to pewnie musiałabym isc do lekarza.
 
Do góry