reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzanie diety, czyli czym karmimy nasze pociechy :)

Nastazja zdolowalas mnie pisząc ze nie wyobrazasz sobie zycia bez slodyczy. Ty, taka chudzinka... Jakie to niesprawiedliwe ;; :( :-:)zawstydzona/y::no:
Alan tez lubi zupki. Dzis jadł z dynią, wczoraj ze szpinakiem. Wszystko wchodzi :)

A zupy gotujecie na mięsie?
 
reklama
Sosnowiczanka- czasem mnie to przeraża, bo mięso mogliby mi zabrać całkowicie, nie jem prawie wcale. Nadrabiam rybami, zupy lubię, a jeśli jem pieczywo to na to albo dżem albo nutella. Także sery, wędliny jem od święta. No i przekąski- ciągle i wszędzie- batony i czekoladowe cukierki rządzą aaaa i chipsy paprykowe :)

Ja zupy gotuję normalnie, tak jak nam. Na mięsku. Zazwyczaj daję trochę kurczaka i wołowiny lub cielęciny. Wtedy ma zupa lepszy smak wg mnie.
 
Ja też gotuję zupy już normalnie na mięsku. Zazwyczaj daję jakąś nóżkę z kurczaka, albo cielęcinę, albo to i to... Dzisiaj była u nas jarzynowa i bardzo smakowała. Siłą rzeczy gotuję teraz co 2-3 dni zupy, bo tylko to ostatnio E. lubi, a my do tej pory, to zupę raczej od święta mieliśmy ;-)
 
U nas drugie dania też u Adasia nie są hitem. Jedyne co przechodzi to ryba i kotlety mielone albo pulpety w sosie. Więc jak mam schabowe pieczeń albo filety z kurczaka, to Adaś je rybę.
 
nastazja - u nas z drugim daniem nie ma szans, Elenka nie jest w stanie tyle zjesc. Najczesciej dostaje zupe z duza iloscia warzyw i z mieskiem, a jak nie zupke, to np. spaghetti, albo ziemniaczki z sosikiem i mięskiem
 
Dziewczyny, co dajecie maluchom, na pierwsze śniadanie?
bo u nas nadal jest butla z mlekiem i kaszką na pół gęsto. Po około 3h mamy drugie śniadanie i wtedy jakieś kanapeczki są, jajecznica czy serek. Pytałam lekarki i mówiła, że jest ok, no ale ja sie zastanawiam jak długo tą kaszkę z butli podawać jeszcze?
 
Milva - Elenka nie je w nocy już od sierpnia, a mleko dostaje dwa razy dziennie rano i wieczorem z tymze musi być zagęszczone kaszką owocową, bo samego mleka nie lubi. No i też druga sprawa, to to, że takie gęste mleczko jest jednak bardziej syte i spokojnie wystarcza za posiłek
 
reklama
Do góry