reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzamy dietę naszych krasnoludków

A JA TEZ GOTUJE WODE Z KRANU:-) I ROBIE MLECZKO Z NIEJ MALEMU I WSZYSTKO JEST OK:tak: A CO DO WYPARZANIA BUTELEK TO TEZ RAZ W TYGODNIU NO I MYJE JE TYLKO W CIEPLEJ WODZIE;-) SLYSZALAM ZE W PLYNIE BTELEK NIE MOZNA MYC:baffled: ALE CZY TO PRAWDA TO NIE WIEM:confused: JA W PLYNIE NIE MYJE I JEST DOBRZE UWAZAM ZE TO ZALEZY OD DZIECKA JAK NA TO REAGUJE:tak: TO TAK JAK Z ALERGIA:happy: TAK MYSLE A JAK JEST TO NIE WIEM:eek:
 
reklama
UWAGA UWAGA UWAGA !!!
Mój synek nigdy nie jedzący z butelki, wręcz jej nienawidzący wypił wczoraj i dzisiaj po 90 ml mleka, co prawda w stanie lekkiego przyśnięcia, ale to już jest wielki sukces. Cóż, nie od razu Kraków zbudowano :-):-):-):-):-):-):-):-)
 
a tak nasz krasnoludek rozszerza swoją dietę..

p5122082mb7.jpg
[/URL][/IMG]
 
mama antosia gratuluje!!
elzbietka moja tez lapy do buzi pcha zaraz za lyzeczka ale opracowalam na to patent przykrywam ja pielucha tetrowa lacznie z lapkami a na to dopiro sliniaczek :p jak zrobie jej zdjecie to wkleje :p
abeja maly ten sliniaczek, u nas by nie wystarczyl, u nas im wiekszy sliniak tym lepszy :p
ja do robienia jakichkolwiek potraw tez uzywam kranowy przegotowanej a dzisiaj zaszlalam i zrobilam niuni rosolek na kurczaczku ziemniaczku i marchewce zmiksowalam zapasteryzowalam(az sie wieczka sloiczkow wessaly) i wrzucilam do zamrazalnika po trochu bede dodawac do tych sloiczkowych dan co juz je oliwia ja :p ciekawe jak jej mamine przetwory zasmakuja
dzisiaj zjadla mi poltora sloiczka i jeszcze byla glodna :szok:
 
aniay, to masz głodomorka :-). Mój Antoś zdecydowanie woli mamine zupki. Dzisiaj tak się zajadał babcinym krupniczkiem, że aż się bałam żeby mu nie zaszkodził, ale na razie wszystko jest ok. A na jutro dostaliśmy już zaproszenie od babci na rosołek:-).
 
ja małemu daję mleczko na wodzie mineralnej...akurat u mnie to woda jest okropnie chlorowana...co innego u moich rodziców na Warmii - miodzio.... z kranu można pić
 
aniay, nie pomaga przykrycie łapek, bo wtedy wpycha łapaki to przykrycie:-D . u nas tez śliniak ogromny i ręczniczki papierowe. niby nie wypluwa jedzenia, ale mówi z jedzeniem w buzi "a-giiii" i czasami zdarza mu się rozpryskac. albo kichnie:baffled:

dziewczyny, ile wy dajecie dzieciaczkom tych dań ze słoika jednorazowo? cay słoiczek, pół, czy mniej? ja daje połowe i on zjada bez zająknięcia
 
reklama
Ja Na Poczatku Dawalam Po Dwie Lyzeczki A Z Czasem Zwiekszalam I Tak Teraz Dajemy Pol Sloiczka:-)
 
Do góry