reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzamy dietę naszych krasnoludków

Czesc.Musze sie wam pochwalic,ze moj Dominik zjadl dzisiaj cale 150ml. mleka z butli:szok: .Niewiem co mu sie stalo,ale poprostu po kapieli zamiast dac mu cyca dalam mu butle i pil:-) .Mam nadzieje ze to sie bedzie powtarzac coraz czesciej:-) .

s6001222mh8.th.jpg
To gratuluję, bo ja kupiłam już nie wiem który smoczek, który był ostatnią nadzieją, bo wypróbowałam już chyba wszystkie i klapa. Znalazłam go na allegro, taki najbardziej przypominający cycusia, ale i to nie poskutkowało :(
 
reklama
Mama Antosia-sproboj dac mu butle jak spi,jak tak robie.Niewiem jak w twoim przypadku,ale moj Dominik ogulnie w nocy je jak spi,wiec daje mu butle.Dzisiaj udalo sie i dalam mu przed spaniem:-) .

s6001222mh8.th.jpg
 
Karlam 1-Probowalam mu dac butle kiedy nie spal,ale niechcial,wiec dawalam mu na noc w czasie snu aby przyzwyczail sie do smoczka.Po paru dniach sa efekty i mam nadzieje ze jutro bedzie tak samo:-) .Malymi krokami moze wkoncu sie przestawi:confused: .

s6001222mh8.th.jpg
 
A JA MOJEMU MALEMU DZIS DALAM ZIEMNIACZKI I KURCZACZKA:-) TROSZECZKE:-p NA SPROBE ALE BYLA RADOCHA:-D
 
reklama
Do góry