reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzamy dietę Maluszków

reklama
A ja dziś podałam pierwszy raz obiadek z kuskusem i bardzo smakował, a my nie lubimy ale jak już jest w domu to może się przekonamy;-)
 
Ja mam fazy na kuskus raz mi smakuje innym razem nie ale często ratuje nam tyłek gdy trzeba obiad w 15 minut z dwójką dzieci na rekach obiad ugotować :-p

Oli wrócił apetyt. Jeszcze dziś dieta marchewkowa i od jutra znów gotujemy :tak:
 
białego normalnego :-) tzn chyba półtłusty dam. Nie dawałam do tej pory bo akurat jak skonczyliśmy 7 mies to i tak ola nic nie jadła i się nie opłacało.
 
A jak ten ser dac? Bo mam akurat w domu, moze z owocami cos?
A my wczoraj zrobilismy kolejne podejscie do banana i...nie ma wysypki:D Jupiii! Dzis tez troche dostala i wszystko poki co ok:)
 
reklama
LeRemi z tego co pamiętam to to dość paskudne jest i Maks tym plul dalej niż widział. Ja dodawałam troszkę mm żeby sie bardziej deserkowe robiło i owoce. Potem chyba dosładzalam to glukozą co nic nie dawało :-D dlatego sceptycznie jestem nastawiona do tej próby ale dla czystego sumienia podam a potem jogurt juz ok.

Nasz dzieci wszystko jedzą, wysypki nie mają a ja cała obsypana. Chyba też powinnam sobie zrobić rozszerzanie :errr:
 
Do góry