reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzamy dietę Maluszków

a mój Brunon to tyle je ze nie wiem gdzie mu się to mieści! i nadal nie spi w nocy więc nie wiem o co chodzi.
od tygodnia rano po kaszce ok 8.30-9.00 zjada pół kromki chleba z masełkiem bez skórki i szynką z kurczaka lub z żołtkiem... dopiero potem czuje się najedzony! nastepny posiłek zjada po 4h!
 
reklama
asia, a masz rękaw? jak masz to tak. Zawsze Ci jakiś wyjdą nawet łyżką ale nie będą tak wyglądały;-)

sempe, Twój Brunio to już ma takie posiłki jak stary:tak: fajnie. On trzyma tą kanapkę czy mu robisz żołnierzyki?
 
Asia to tylko jeden posiłek taki dorosły:-) ja mu podaje do budzi takie małe kawałki jak 1grosik:-) i sobie miętoli w buzi...

a tak to nadal musi miec papke obiadek czy zupke.. czasami mieszam mu pół słoiczka z kawałkami i pół słiczka papki i tak cwaniak wyczuwa i ma odruch wymiotny!
 
u mnie teraz mąż będzie gotować obiadki, nie wiem co do nich dosypał, ale Młoda otwiera tak szeroko buźkę, że szok, a moje to je bo musi :sorry: 200ml zjadła i patrzyła, czy jeszcze czegoś nie mam, dopiero chrupaczek ją usatysfakcjonował :rofl2:
 
No i byl dzis serek, bialy odluszczony czy poltlusty w sumie nie wiem. Tak ze dwie lyzeczki w sumie dodalam, pamietam ze na mleko zareagowala zobaczymy jak teraz. W kazdym razie staralam sie zeby bylo jadalne i chyba jej smakowalo bo dziobek szeroko otwierala:)
 
Dziewczyny jakie owoce dajecie maluchom? u nas z owoców tylko banan i jabłko:confused2: gruszki się boje dać,żeby brzuszek synka nie bolał, a brzoskwini nie moge nigdzie spotkać... Słyszałam jeszcze o winogronie...ale jak go podać? przecież nie ze skórką...
 
Agnes u nas tylko banan, bo jabłko fe :-p na winogrona poczekaj na nasze, najlepiej jakieś z ogródka, nie te sklepowe wielgaśne, bo to jest sam cukier, ja w ciąży miałam zakaz jedzenia ich, bo mi cukier po nich szalał :-p zaraz będą owoce sezonowe i będzie można wszystko dawać :tak:
 
reklama
Właśnie nie przekonuje mnie ten sklepowy winogron, masz racje Irisson, może wkońcu ta zima się skończy i doczekamy się owoców z ogródka dziadków;)
Tak pytam ,bo u nas podwieczorek zazwyczaj jest owocowy i już monotonią zawiało na przemian jabłko,banan...
 
Do góry