reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzamy dietę Maluszków

Polisia mozesz przesuwac powoli te karmienia w czasie np co 10-20 min az dojdziesz do 2 karmien itd :) moja kolezanka tak zrobila i rzeczywiscie dziecko sie nauczylo. W sumie to 3 razy po 150 ml to 450ml ja uwazam ze to dosc duzo w nocy wypija.
 
reklama
Karolina hahah :) na szczęście mieszkamy sami hehe, ale i tak miewam już dość tych "odkrytych mądrości" i wątpię w różne rzeczy :)

Lewek szczerze? to ja wymiękłam gdzieś na 3 nocy bez snu, podziwiam koleżankę, bo sama nie wiem, jak to zrobić by nie zwariować....
 
Polisia dlatego odpuść. Wielce prawdopodobne że za np miesiąc sam przestanie się budzić. Co będziesz katować siebie i dziecko.
Ewentualnie jak dajesz mm i na serio chcesz ograniczyć bo np synek wagi ciężkiej to możesz mm robić oszukane. To najczęściej przechodzi bez płaczu. Czyli na 150 wody dajesz dajmy na to tylko 3 miarki mleka.
 
Kakarolina dzięki, czyli nie przejmować się :) synek raczej lekki a długi, 7,5 kg a dłuuuuuugi bardzo, raczej drobny jest :) ale po prostu już głupieje od gadania, czyli co soczki olać?

Lewek hehe no niby tak :) wiem, że z przesuwaniem pokarmu mi nie idzie, myślałam, że może gdyby tak pił sok, potem jakimś cudem wodę to może by przestał.... :)
 
Polisia no jasne że soczki olać. Soczki to samo zło a w mleku jest przynajmniej to czego potrzebuje. Będzie się budził na sok a nie na mleko co za różnica :))
Dzieci się budzą i jedzą w nocy i to jest zupełnie normalne a w książkach piszą inaczej.
Rozmawiałam ostatnio o tym z moja lekarką. Mówi do mnie kaszkę jej dać z flachy na noc. ja jej na to że dałam i żadnej różnicy nie było. To mi odpowiedziała żeby nie dawać tylko karmić skoro się budzi. ;-)
 
Heh, ja moja jak klejem probowalam wieczorem zapchac, to w nocy jeszcze wiecej sie budzila:confused: Polisia nie sluchaj i nie czytaj, bo tylko zeswirowac mozna. Moja z raz albo dwa razy sie budzi, czekam az samo jej przejdzie.
 
Dziewczyny a ja mam wogóle problem z żywieniem małej:-( Pomóżcie coś. Powoli jej rozszerzałam dietę było wszystko ok do momętu aż moja teściowa nie podała jej pierwszy raz gotowanej marchewki:no: myślałam że zrobi to z głową no ale cóż głupia byłam że jej pozwoliłam teraz mam do siebie pretensje ale po fakcie:dry: mała mi się nią zatkała w sensie że codziennie robiła takiego mega małego bobka niczym króliczek i była w nim marchewka.... Przez tydzień:szok: po tygodniu dałam jej czopek no i po pół godzinie zaczęła robic ale jak... aż się trzęsła bidulka płakała strasznie i mega długiego węża zrobiła no ze 15cm:szok: myślałam że po tym będzie ok i od tamtego czasu daję jej tylko deserki z owoców gerbera no i swoje mam zrobione jabłuszko, kaszkę na mm i cycka nic wiecej. Wiem że powinnam jej wiecej dawac ale zwyczajnie się boję bo nadal robi codzinnie po 2 takie bobki i są takiej samej konststencji twarda, zbita jak dorosłego:confused: tylko kolor inny. Czy wasze dzieci też robią takie kupy?? zastanawiam się czy nie iśc z tym do lekarza bo już niewiem co robic tylko że też muszę isc prywatnie bo ten nasz to znów mnie oleje :wściekła/y: i powie znów że "przesadzam"
 
Dzięki dziewczyny :D zatem robię swoje i już :) bo fakt ześwirować można :) poczekam aż samo przejdzie:D

Palemcia ale to chyba normalne, że na "normalnym" jedzeniu kupy są bardziej ludzkie :) po mięsie są normalne kupki jak dorosłe, po warzywkach takie "miększe" i to ok :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry