reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzamy dietę Maluszków

LaRemi, to kolejny problem ten czort umie ściągnąć KAŻDY śliniak:no: ale takiego z rękawami jeszcze nie testowałam.
 
reklama
Ja kocham kwaśne, nawet raz byłam na pogotowiu bo "przedawkowałam" witaminę c:tak: Nic mi nie było ale po zjedzeniu 5 blistrów miałam dziwną wysypkę;-)

Ej dziewczyny robię na jutro Uli obiad do rodziców bo my sprzątamy z M, no i na jutro ma z żółtkiem i kaszą jaglaną, zamknięte to w słoiczku będzie jeszcze dobre na nd? bo mi dwa słoiczki wychodzą?
 
Asia powinno byc dobre ale ja nie ryzykuje i jak jest z jajkiem albo mięsem to mroze Jesli ma stac wiecej jak 48h w lodowce Lub jesli gdzies sloiczek transportuje.
 
ależ dyskusja o jedzeniu! :D podoba mi się Wasze podejście by dawać jak najwięcej próbować, u nas póki co zero zainteresowania naszym jedzeniem, więc wcina swoje papki :) nawet z flipsem nie wie co zrobić :D cóż widać taki typ, tego chyba nie da się nauczyć co? on raczej jakiś taki mały ciekawy mi się wydaje do wszystkiego :)

mam jednak do Was inne pytanie, w nocy ciągle jada MM (21, 00:00 i 3:00) wypija 120-150 i śpi dalej, ale w kółko moja mama mi suszy głowę, że półroczne dziecko już w nocy jeść nie powinno i jestem w kropce, bo w sumie budzi się i je, usiłuję zapchać smokiem, ale nie działa, wody pić nie chce totalnie. No to raz dałam soczek rozcieńczony i wypił i spał. Tylko to soczek jest, nie chciałam wcale soków podawać, nie wiem czy to dobre, oczywiście moja mama twierdzi że powinnam dawać sok, ale kurcze boję się o jego przyszłe zęby (chwilowo zero), wagę i jakoś tak nie wiem co z tym fantem zrobić.
Dawać mleko, sok a może coś innego zakombinować? i jak jest w tym nocnym jedzeniem? pomożecie? :-p
 
reklama
Do góry