reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozstępy :((((((((

My wczoraj jak byliśmy u Mamuli (mojej) to się nieźle uśmialismy. Moja własna rodzicielka ( :mad: ) mówi do mnie :"Ale mas zkity!", ja na to, ze nie tylko tak siedzę ;), na co Mój Luby : "Nie widzisz, bo Ci cycki zasłaniają " .... Hehehehe ..... akie duże to one nie są, z bardzo małego 75 B na 80 C ostatnio było, ale już się wylewają ze stanika ....
 
reklama
Co do biustu to mój urósł z 70-75 B (to zalezy od staniczna) do 85 B ;D - masakra...jest naprawdę olbrzymi....a starniczek kupowałam 3 dni temu ...i nadal rośnie :p
 
ja mam 85d,a mialam 70a,wiec jest duza roznica,najbardziej zadowolony jest moj maz,napatrzec sie nie moze.
co to bedzie jak urodze i mleko mi naplynie ::)
 
ja miąłam75b więc maleństwa wątpie rzeby coś z nich zostało po karmieniu
a co do rozstępów mam je chyba wszędzie gdzie tylko sie da
wewnętrzna strona ud
pupa
piersi
na brzuchu nie mam ale słyszałam ze to kwestia czasu
:(
 
reklama
Do góry