reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozstępy - jak zapobiegać, jak się pozbyć

Jak rozstępy zaczynają sie pojawiać i już są, to polecam serum wyszczuplające PERFECTA extra slim dax cosmetics przeciw rozstępom - zielony. Stosuję dopiero tydzień, a już widać różnicę. Silnie chłodzi, co może być irytujące, ale dla mnie liczy się, że działa. Aha, i jest tani:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja na początku ciąży smarowałam brzuszek oliwką, a teraz czasem użyję balsamu Dove i choć mój brzuch jest już bardzo duży to nie mam na nim rozstępów. Każde ciało jest inne, na jednym robią się rozstępy a na drugim nie, ale prawda jest taka, że jeśli ktoś ma do nich skłonność to kremy nie pomogą, wyjątkiem jest Mustela, moim zdaniem ponad 100zł za krem to nie jest mało, ale jeśli jest problem z rozstępami to ten krem działa, wiem na przykładzie moich koleżanek.


 
ja przed ciaza mialam ro\stepy po okresie dojrzewania ale z tego co mi sie wydaje i zauwarzam powoli znikaja i nozki mi wyszczoplaly :-D, a sie nie smaruje. od 1,5 miesiaca pojawiaja mi sie na lewej piersi boja sie ze nie bede mogla zalozyc bikini na basen :crazy: znajome polecaja mi oliwke z oliwek, albo produkty ziajki badz perfekty.
 
Ja się smaruję olejkiem przeciw rozstępom i na na razie żaden się nie pojawił. Mam nadzieje, ze w tych ostatnich 3 miesiącach los też mnie oszczędzi :)
 
Mam 9-cio miesięczną córeczkę i ani jednego roztępa!!
Od początku smarowałam (masując) codziennie brzuszek zwykłą oliwką przed snem. Dziewczyny pamiętajcie: nieważna jest cena kremu, ważne jest, aby skora była cały czas nawilżana, a dzięki temu skóra będzia elastyczna! I łatwiej będzie się jej rozciągnąć:-)
 
Ja mam uczulenie na wszelkie oliwki i niestety masę rozstępów na udach i pośladkach - brzuch smaruję serum na rozstępy "Perfecta mama" i póki co udało mi się go uratować - zobaczymy czy do porodu nic nie wyskoczy i oczywiście po porodzie...
 
ja jestem teraz w 20 tyg przytylam narazie 6 kilo i smaruje sie PALMER'S przeciw rozstepom i poki co nic nie ma warto polecm piekna elastyczna skora i chiba nawet w lepsiejszym stanie niz przed po prostu bardziej elastyczna jak pupcia niemowlaczka;-).....poki co!
 
reklama
hej ja jestem w 24 tygodniu smaruje sie Bio Oil takim olejkiem póki co nic nie mam,lecz nie smaruje sie codziennie... , ale wydaje mi sie ze jezeli bedziemy musialy miec rozstepy to one i tak wystapia i nie pomoga zadne olejki i kremy. Tak mi sie wydaje choc moge sie myslic.Pozdrawiam
 
Do góry