reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozstanie

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Proszę cię bardzo i już mi nie podnoś ciśnienia .Pisałam i w pierwszym wpisie jak i w tym jak to wyglądało .napisałam wyraźnie jak to się stało . Ze kilka dni wcześniej się do mnie dobierał a potem ta sytuacja i ze mnie skrzywdził .muszę wszystko opisywać dokładnie i w szczegółach ?bo szczerze mówiąc ta sytuacje było mi głupio opisać a co dopiero pierwsza ?a to ze mnie zgwałcił itp to kobiety same na forum zaczęły to pisać i pisać ze jestem z nim mimo ze mnie zgwałcił itp nie wiem w jakim momencie dla was to już jest gwałt .a kiedy nie .jak dla mnie skrzywdził mnie wtedy swoim zachowaniem .już nie mówiąc o tej prezerwatywie ale o sytuacji kilka dni wcześniej .jednak dla mnie naiwkeszym problemem jest ta druga właśnie z tego powodu ze to właśnie wtedy zaszłam w ciąże .
Nie, to ty napisałaś w poprzednim wątku, że Cie bil i gwałcił, teraz go bronisz i mówisz, że się zgodziłas ale z gumką, której nie założył. Teraz, że Ci auto potrzebne gdybyś np chciała ślub odwołać. Kilka dni temu pisałaś, że się z nim rozstałaś bo cie uderzył jak chciałaś odpocząć, potem, że mu wybaczyłaś a teraz teksty o ślubie. Sama nie wiesz juz co piszesz. Pytałaś o rady jak od niego odejść, jak Ci doradzalysmy to ty nagle go bronisz, że jest dobrym, normalnym człowiekiem i wcale nie tak źle żyje się z gwalcicielem i damskim bokserem i masz do nas ciagle pretensje.
 
reklama
Proszę cię bardzo i już mi nie podnoś ciśnienia .Pisałam i w pierwszym wpisie jak i w tym jak to wyglądało .napisałam wyraźnie jak to się stało . Ze kilka dni wcześniej się do mnie dobierał a potem ta sytuacja i ze mnie skrzywdził .muszę wszystko opisywać dokładnie i w szczegółach ?bo szczerze mówiąc ta sytuacje było mi głupio opisać a co dopiero pierwsza ?a to ze mnie zgwałcił itp to kobiety same na forum zaczęły to pisać i pisać ze jestem z nim mimo ze mnie zgwałcił itp nie wiem w jakim momencie dla was to już jest gwałt .a kiedy nie .jak dla mnie skrzywdził mnie wtedy swoim zachowaniem .już nie mówiąc o tej prezerwatywie ale o sytuacji kilka dni wcześniej .jednak dla mnie naiwkeszym problemem jest ta druga właśnie z tego powodu ze to właśnie wtedy zaszłam w ciąże .
Jeśli nie byłaś w pełni świadoma i nie mogłaś wyrazić zgody, to niestety ale był to gwałt... Nawet jak facet nie użyje zabezpieczenia wbrew woli partnerki to też jest gwałt... Bardzo mi przykro. Naprawdę spróbuj o tym wszystkim porozmawiać z psychologiem, nie tutaj.
 
Proszę cię bardzo i już mi nie podnoś ciśnienia .Pisałam i w pierwszym wpisie jak i w tym jak to wyglądało .napisałam wyraźnie jak to się stało . Ze kilka dni wcześniej się do mnie dobierał a potem ta sytuacja i ze mnie skrzywdził .muszę wszystko opisywać dokładnie i w szczegółach ?bo szczerze mówiąc ta sytuacje było mi głupio opisać a co dopiero pierwsza ?a to ze mnie zgwałcił itp to kobiety same na forum zaczęły to pisać i pisać ze jestem z nim mimo ze mnie zgwałcił itp nie wiem w jakim momencie dla was to już jest gwałt .a kiedy nie .jak dla mnie skrzywdził mnie wtedy swoim zachowaniem .już nie mówiąc o tej prezerwatywie ale o sytuacji kilka dni wcześniej .jednak dla mnie naiwkeszym problemem jest ta druga właśnie z tego powodu ze to właśnie wtedy zaszłam w ciąże .
Gwałt jest wtedy gdy nie zgadzasz się na seks, a mimio to twój facet ma twoje zdanie w dupie, tak samo gwałt jest wtedy jak nie założy prezerwatywy gdy ty mówisz, że ma to zrobić więc tak, on cię zgwałcił
 
Nie, to ty napisałaś w poprzednim wątku, że Cie bil i gwałcił, teraz go bronisz i mówisz, że się zgodziłas ale z gumką, której nie założył. Teraz, że Ci auto potrzebne gdybyś np chciała ślub odwołać. Kilka dni temu pisałaś, że się z nim rozstałaś bo cie uderzył jak chciałaś odpocząć, potem, że mu wybaczyłaś a teraz teksty o ślubie. Sama nie wiesz juz co piszesz. Pytałaś o rady jak od niego odejść, jak Ci doradzalysmy to ty nagle go bronisz, że jest dobrym, normalnym człowiekiem i wcale nie tak się źle żyje z gwalcicielem i damskim bokserem i masz do nas pretensje, że go obrażamy.
Tak samo jak uznalyscie ze jest alkoholikiem a co najlepsze jedna pani uznała ze i ja xD same nie wiecie co piszecie … tak rozstałam się z nim ale potem wyraźnie napisałam ze mu wybaczyłam XD wiec o co kaman jeśli nie potraficie czytać ze zrozumieniem to ja nic tutaj nie wskóram ,oczywiscie nie każda czyta bez zrozumienia .Niektóre panie rozumieją i widza ze na największej przeszkodzie stoi mój strach przed samotnością .i macierzyństwem . W jeden dzień moze się wiele zmienić .
 
Tak samo jak uznalyscie ze jest alkoholikiem a co najlepsze jedna pani uznała ze i ja xD same nie wiecie co piszecie … tak rozstałam się z nim ale potem wyraźnie napisałam ze mu wybaczyłam XD wiec o co kaman jeśli nie potraficie czytać ze zrozumieniem to ja nic tutaj nie wskóram ,oczywiscie nie każda czyta bez zrozumienia .Niektóre panie rozumieją i widza ze na największej przeszkodzie stoi mój strach przed samotnością .i macierzyństwem . W jeden dzień moze się wiele zmienić .
Czego ty od nas chcesz?

P. S. Niestety problemy z czytaniem ze zrozumieniem masz Ty.
P. S. 2. Błagam zacznij stawiać kropki i przecinki za wyrazem i przed spacją, a nie odwrotnie bo mnie już oczy bolą.🙈
 
Gwałt jest wtedy gdy nie zgadzasz się na seks, a mimio to twój facet ma twoje zdanie w dupie, tak samo gwałt jest wtedy jak nie założy prezerwatywy gdy ty mówisz, że ma to zrobić więc tak, on cię zgwałcił
Gwałt jest wtedy gdy nie zgadzasz się na seks, a mimio to twój facet ma twoje zdanie w dupie, tak samo gwałt jest wtedy jak nie założy prezerwatywy gdy ty mówisz, że ma to zrobić więc tak, on cię zgwałcił
Ja już nie wiem jak to odbierać ,jedna powie ze gwałt inna ze nie .. w moim odczuciu po prostu zrobił mi krzywdę swoim zachowaniem ..a jeśli chodzi o to co dziś zrobiłam to właściwie nic poza posprzątaniem kuchni i zrobieniem prania .a jeśli chodzi o tą sprawę z tym wszystkim to na obecna chwile czekam na opinie na temat psychologów w mojej okolicy ,chyba ze to wyglada tak ze sami mam przydzielają psychologa .
 
Ja już nie wiem jak to odbierać ,jedna powie ze gwałt inna ze nie .. w moim odczuciu po prostu zrobił mi krzywdę swoim zachowaniem ..a jeśli chodzi o to co dziś zrobiłam to właściwie nic poza posprzątaniem kuchni i zrobieniem prania .a jeśli chodzi o tą sprawę z tym wszystkim to na obecna chwile czekam na opinie na temat psychologów w mojej okolicy ,chyba ze to wyglada tak ze sami mam przydzielają psychologa .
A kto ma ci napisać recenzje wizyt u psychologów, że tak czekasz na opinie?
 
reklama
Ja nie zmienię zdania .Czemu to kobieta zawsze ma być winna ? Nie chce ciąży ,facet o tym dobrze wie ,dobrze wie o tym ze powinien założyć i mi to wkręca ze założył a potem okazuje się ze nie ?i uważasz ze to jest w pełni okej bo się zgodziłam ?wiele kobiet godzi się na seks ale nie godzi się na ciąże .To tak jakbys obwiniała się za to ze facet ci powiedzmy coś zabrał lub zniszczył celowo , tylko dlatego ze zgodzilas się to pożyczyć xd chyba pożyczając oczekujemy tego ze rzecz wróci w całości ?i ja tez tego od niego oczekiwałam .ufałam mu .a on to zaufanie wtedy zniszczył ..
Gdzie napisalam, ze jestes winna czy nie ? Napisalam, ze obydwoje daliście czadu i obydwoje jesteście winni. On nie myslal o gumce a ty tez nie myslalas aby wziasc pigulke, takze sorry ale wina lezy tu ewidentnie po srodu. Nie rob z siebie ofiary i z niego. Nie chciałaś ciazy, mogliscie pilnować sie, skoro nie byliście w stanie twho zrobix to nie mam pytan
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry