reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roznosci

Ja już bym chciała takiego bobaska lub bobasińską nooo!!
Oskarek jest tak spokojnym dzieckiem że modlę się by moje takie było
mówię wam tylko je, śpi a teraz dookoła rozpoznaje świat cud miód
naprawde spokojny chłopak a kąpać sie wprost uwielbia :)
 
reklama
karolla super ta wanienka dla bobasa,nie trzeba trzymac glowki,dzidzius do wody nie zjedzie sam,extra,musze takiej poszukac
 
No właśnie ja tez taką kupie moja teściowa taką znalazła jest extra a jak dzidzia podrosnie to siada
z drugiej strony wanienki jako większy bobas naprawde super szczególnie przy pierwszym dziecku
jak nie ma sie takiej wprawy w kąpielach bobasów!!
 
Ja kupię najtańszą wanienkę bo z tego co posłuchałam od różnych osób mających małe dzieci to wanienka jest przydatna tylko w pierwszych miesiącach, później dziecko chce do duzej wanny a jeszcze najlepiej z mamusią i zabawkami ;D ;D
 
ej Misiu nie za nogi bo by z bioderek powyrywali ale normalnie bierze w dłon jak kurczaka
i normalnie pod wodę nie patrzy czy mu woda w oczka leci jak to zobaczyłam to chciałam
jej Oskarka zabrac jak tak możn bez serca podchodzić???
 
reklama
Karolla biorą tak - widziałam jak tak kapali mojego Matusia. Serce w gardle, ale szło im to lepiej niz nam we dwójkę w wanience. Polecam wariant jak jadno trzyma dzidzię, a drugie myje. Mysmy wanienke uzywali do 3 miesiąca. A potem do dużej wanny.
 
Do góry