reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

Powiem szczerze, że za "moich czasow" takiego wróżenia z miejsca zagnieżdżenia nie było. Pierwszy raz teraz o tym przeczytałam. Za to przy drugiej córce korcilo mnie kupić testy płci, bo ponoć się w dużej mierze sprawdzają, a jak nie, to zwracali pieniądze[emoji23] na szczęście odpowiednio wcześnie zrozumiałam, że to głupota[emoji23]

Co do mdłości, to miałam identycznie. W pierwszej ciąży nic, w drugiej dość mocne mdłości, ale bez wymiotów. Choć momentami juz wolałabym te wymioty, byleby przestało mdlić
Ja w ciąży którą straciłam nie miałam ani mdłości ani nic. Zadnych zachcianek. W sumie tylko mocno bolały mnie piersi. No i gdzieś czytałam że jeśli są mdłości to akurat dobrze świadczy. Więc dziewczyny w następnej ciąży chciała bym mieć mdłości [emoji85][emoji23]
 
reklama
Dokladnie, wiadomo.
Ja mam teraz nadciśnienie, ale znając moje szczęście, to w ciąży będę miała ciśnienie perfekcyjne i będę musiała z innych powodów załatwiać sobie cc[emoji85]

a który tydzień? jakie ciśnienie? ja teraz przy II ciąży mam 150/100 23tydzień. Jutro idę do szpitala. Biore juz 3x1 dopegyt
 
a który tydzień? jakie ciśnienie? ja teraz przy II ciąży mam 150/100 23tydzień. Jutro idę do szpitala. Biore juz 3x1 dopegyt
Niestety obecnie żaden tydzień, ale pracujemy nad tym [emoji14]
U mnie na codzień bez leków (lub nawet z lekami przy gorszym dniu) takie 150/100 to właśnie norma. Ale w drugiej ciąży (2014 rok) górne potrafiło mi nie przekraczać 100 :/
 
Ja w ciąży którą straciłam nie miałam ani mdłości ani nic. Zadnych zachcianek. W sumie tylko mocno bolały mnie piersi. No i gdzieś czytałam że jeśli są mdłości to akurat dobrze świadczy. Więc dziewczyny w następnej ciąży chciała bym mieć mdłości [emoji85][emoji23]
Ale brak mdłości tez nie świadczy o niczym złym! Żeby była jasność i żeby dziewczyny tu nam w razie czego na serce nie popadały [emoji14]
 
Ale brak mdłości tez nie świadczy o niczym złym! Żeby była jasność i żeby dziewczyny tu nam w razie czego na serce nie popadały [emoji14]
Oh nie miałam tego na myśli żeby nasze ciężarówki nastraszyc [emoji33] tylko tak słyszałam i w mojej sytuacji chyba wolala bym mieć niż nie mieć [emoji16]
 
Ale brak mdłości tez nie świadczy o niczym złym! Żeby była jasność i żeby dziewczyny tu nam w razie czego na serce nie popadały [emoji14]

Tak do końca się z tym nie zgodzę bo w moich nieprawidłowych ciążach lekarz zanim mówił ze coś nie tak to pytał o dolegliwości . W tej ostatniej biochemicznej na początku miałam różne dolegliwości i gin pow ze dobrze to wróży . A jak ustały to ciąża się skończyła . Także niewiem jak się odnieść do tego
 
Co tam u Was ? [emoji3059]
My jesteśmy jeszcze w szpitalu [emoji53] w drugiej dobie wyszła żółtaczka fizjologiczna i mały leży pod lampami i się naświetla. Lampy mamy od poniedziałku, a dopiero wczorajszy dzień i teraz noc była spokojna. Mały jest przy mnie cały czas, ale nie mogę go spod tych lamp wyciągać, karmienie i przewijanie również pod lampami. Serce mi pękało, jak zaczynał płakać, a nie mogłam go wyciągnąć. Dzisiaj po 7 będzie miał pobieraną krew, jeżeli poziom bilirubiny spadł, no to wyjdziemy dzisiaj już do domu i bardzo na to liczę, bo wczoraj niestety nie udało się wyjść.
IMG_20190904_172420.jpeg
 
reklama
a który tydzień? jakie ciśnienie? ja teraz przy II ciąży mam 150/100 23tydzień. Jutro idę do szpitala. Biore juz 3x1 dopegyt
Ja miałam również takie i wyższe ciśnienia, końcowo brałam dopegyt 4x1. Odziwo w trakcie porodu ciśnienie 130/85 około cały czas. W piątek urodziłam, a teraz już dopegyt odstawiony, bo ciśnienie się unormowało.
 
Do góry