reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

reklama
Ja w ciąży którą straciłam nie miałam ani mdłości ani nic. Zadnych zachcianek. W sumie tylko mocno bolały mnie piersi. No i gdzieś czytałam że jeśli są mdłości to akurat dobrze świadczy. Więc dziewczyny w następnej ciąży chciała bym mieć mdłości [emoji85][emoji23]
Ja w poprzedniej która straciłam też nie miałam ale podobno nie ma reguły. Za to nagle przestały mnie wtedy boleć piersi i zrobiły się miękkie i już wiedziałam.
Oh nie miałam tego na myśli żeby nasze ciężarówki nastraszyc [emoji33] tylko tak słyszałam i w mojej sytuacji chyba wolala bym mieć niż nie mieć [emoji16]
Ja w swojej sytuacji też wolę mieć i mam takie że nie ogarniam [emoji21] ale na szczęście bez wymiotów.
Tak do końca się z tym nie zgodzę bo w moich nieprawidłowych ciążach lekarz zanim mówił ze coś nie tak to pytał o dolegliwości . W tej ostatniej biochemicznej na początku miałam różne dolegliwości i gin pow ze dobrze to wróży . A jak ustały to ciąża się skończyła . Także niewiem jak się odnieść do tego
Pewnie chodzi o sytuację gdy ktoś miał objawy i nagle wszystko ustalo, ja tak miałam..
My jesteśmy jeszcze w szpitalu [emoji53] w drugiej dobie wyszła żółtaczka fizjologiczna i mały leży pod lampami i się naświetla. Lampy mamy od poniedziałku, a dopiero wczorajszy dzień i teraz noc była spokojna. Mały jest przy mnie cały czas, ale nie mogę go spod tych lamp wyciągać, karmienie i przewijanie również pod lampami. Serce mi pękało, jak zaczynał płakać, a nie mogłam go wyciągnąć. Dzisiaj po 7 będzie miał pobieraną krew, jeżeli poziom bilirubiny spadł, no to wyjdziemy dzisiaj już do domu i bardzo na to liczę, bo wczoraj niestety nie udało się wyjść. Zobacz załącznik 1018601
Wszystkiego dobrego dla was [emoji3590] każda tu czekała na info, będzie dobrze i zaraz pójdziecie do domku
 
Cześć Wam! Ja od wczoraj znowu zmagam się z jakimś przeziębieniem..mam dość, może znacie jakieś domowe sposoby na katar? [emoji20]
@nast95 szybkiego powrotu do domku! [emoji8]
 
Cześć Wam! Ja od wczoraj znowu zmagam się z jakimś przeziębieniem..mam dość, może znacie jakieś domowe sposoby na katar? [emoji20]
@nast95 szybkiego powrotu do domku! [emoji8]
A śpisz może przy otwartym oknie? Ja jak śpię to zawsze budzę się z katarem. Teraz już noce chłodne i trzeba zamykać niestety [emoji53]
 
A śpisz może przy otwartym oknie? Ja jak śpię to zawsze budzę się z katarem. Teraz już noce chłodne i trzeba zamykać niestety [emoji53]

No właśnie nie, jestem zmarzluch wiec otwarte okno u mnie odpada [emoji23] ja chyba jestem jakimś wyjątkiem i przechodzę katar gorzej niż np. anginę [emoji23] jestem uzależniona od tabletek na katar.. No ale teraz nie mogę i muszę się męczyć [emoji20][emoji20][emoji20][emoji20]
 
No właśnie nie, jestem zmarzluch wiec otwarte okno u mnie odpada [emoji23] ja chyba jestem jakimś wyjątkiem i przechodzę katar gorzej niż np. anginę [emoji23] jestem uzależniona od tabletek na katar.. No ale teraz nie mogę i muszę się męczyć [emoji20][emoji20][emoji20][emoji20]
To teraz herbata z miodem i cytryną i pod kołdrę [emoji6] przejdzie Ci szybciej niż myślisz [emoji8]
 
reklama
Do góry