reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

I pytanie staraniowe - dziewczyny, na ile dni przed owulacją zalewa Was śluz?
U mnie to różnie bywa, w tym cyklu mało nawet w owulację [emoji849] a tak za zazwyczaj z 2-4 przed, aż do owu [emoji6]
Odchodzę z forum dziewczyny , beta spadła [emoji24] Niemam siły
Przykro mi... [emoji26] Ale kochana nie poddawaj się, odpocznij trochę, odśwież głowę i wracaj do nas. Pamiętaj, my kobiety silne jesteśmy [emoji6] jeszcze będzie dobrze, zobaczysz
 
reklama
Odchodzę z forum dziewczyny , beta spadła [emoji24] Niemam siły
Jejku, strasznie mi przykro... Trudne dni przed Tobą teraz, ale może jak na spokojnie wszystko poukładasz w głowie, to zdecydujesz się na powrót do starań i wtedy już na pewno się uda. Gdybyś potrzebowała porozmawiać, to pisz tu lub na priv. Dużo siły Ci teraz życzę.
 
Aneczka Bardzo mi przykro z tego powodu naprawdę Wierzyłam że będzie okej jaką decyzję nie podejmiesz jesteśmy z Tobą. Pamiętaj że postanowił wrócić zawsze tu jesteśmy i czekamy?

Rose piękny prezent. Co do śluzu to wydaje mi się że kilka dni przed ale raczej nie należę do tych obserwujących się szczegółowo.

Ritka jakie cudeńko [emoji3590][emoji179][emoji3590][emoji179]

U mnie dziś 44dc 4 dzień po odstawieniu tabletek i @ dalej nie ma ale staram się być dobrej myśli i wierzyć w to że przyjdzie i wszystko będzie normalnie. Jak nie przyjdzie do dwóch tygodni od odstawienia to wtedy zacznę panikować ale ciągle staram się wierzyć że wreszcie wrócę na dobre tory.
Jestem troszkę kłębkiem nerwów bo w tym tygodniu pod koniec kończy mi się umowa trzymajcie proszę kciuki żeby kolejna była na czas nieokreślony i żeby ją ze mną podpisali to by mi wszystko ułatwiło.
 
Właśnie na jakiś poradach ginekologicznych wyczytałam że po odstawieniu orgametrilu miesiączka powinna przyjść do 14 dni U mnie na razie DS4 dzień więc troszkę mnie to uspokoiło
 
Kochane ! Muszę się Wam czymś pochwalić. Skromne ale własne [emoji847] minitaras na balkonie [emoji274][emoji274][emoji274]

M własnoręcznie pod moim okiem wykonał mi takie cudo ♡
20190725_230352.jpeg
20190729_163959.jpeg
20190729_190601.jpeg
 
Kochane ! Muszę się Wam czymś pochwalić. Skromne ale własne [emoji847] minitaras na balkonie [emoji274][emoji274][emoji274]

M własnoręcznie pod moim okiem wykonał mi takie cudo ♡ Zobacz załącznik 1003945Zobacz załącznik 1003946Zobacz załącznik 1003947

Super, naprawdę!

Ja chciałam kupić teraz dziewczynom łóżko piętrowe, ale jak mój mąż się dowiedział, to powiedział, ze nie ma mowy, zrobi sam[emoji23] ja już go znam i wiem, jak on zrobi[emoji28]...
 
reklama
Super, naprawdę!

Ja chciałam kupić teraz dziewczynom łóżko piętrowe, ale jak mój mąż się dowiedział, to powiedział, ze nie ma mowy, zrobi sam[emoji23] ja już go znam i wiem, jak on zrobi[emoji28]...
Skąd ja to znam. U mnie to ogólnie kończy się na rzuceniem pomysłu. A tu o dziwo m wziął się i mi zrobił [emoji3059]
 
Do góry