reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

reklama
Zaraz mnie krew zaleje znów mi wszystko znikło [emoji35][emoji35][emoji35][emoji35]
Hej musiałam ochlonać po prenatalnych. U nas wszytko Oki [emoji177] [emoji177] Zobacz załącznik 1003765
Super bardzo dobre wieści [emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590]
I pytanie staraniowe - dziewczyny, na ile dni przed owulacją zalewa Was śluz?
Ja nie miałam w ogole więcej śluzu. Nawet teraz mam mało.
Eh, jestem zła. Pracownik miał stłuczkę (tzn tylko lusterko komuś urwał), zadzwonił do mnie i ja zamiast od razu zapytać o markę, model i rocznik samochodu, to zadzwoniłam do męża, żeby ten się dogadał. I później jak poszłam po rozum do głowy, to było za późno, bo spisali już oświadczenie. Jestem wściekła, bo gościowi rzuciłoby się 200-300zl i to wszystko, a tak to pójdą zniżki :/ ale jestem złaaaaaa[emoji17]
No szkoda zniżek ale ja też tak mam że najpierw zrobię potem pomyślę. Trzeba było dać mu w łapę i już. No ale trudno. Dużo zniżek pójdzie? Bo w sumie lusterko to nie wielka rzecz.
Dziewczyny dziękuję za wszystkie dobre słowa za kciuki za wszystko [emoji10][emoji10][emoji10]
Byłam rano dziś u mojego lekarza bo strasznie boli mnie brzuch od wczoraj i zrobiłam szybkie USG wszystkie 3 jajeczka pękła owulacja przebiegła prawidłowo dostałam jakiś zastrzyk jeszcze ale nie pamiętam co
Teraz jadę do brata i porozmawiać z lekarzem co się dzieje
Trzymam kciuki żeby się udało [emoji110][emoji3590][emoji3590][emoji3590]
Ja próbuje się dodzwonić do ginekologa i albo jest zajęte albo nikt nie odbiera[emoji17]
No standard ja do przychodni dodzwaniam się zazwyczaj za 120 razem [emoji23]
Odchodzę z forum dziewczyny , beta spadła [emoji24] Niemam siły
Bardzo mi przykro, nadal wierzę że się uda. Odpoczniesz trochę i wrócisz że zdwojoną siła [emoji3590]
Aneczka Bardzo mi przykro z tego powodu naprawdę Wierzyłam że będzie okej jaką decyzję nie podejmiesz jesteśmy z Tobą. Pamiętaj że postanowił wrócić zawsze tu jesteśmy i czekamy?

Rose piękny prezent. Co do śluzu to wydaje mi się że kilka dni przed ale raczej nie należę do tych obserwujących się szczegółowo.

Ritka jakie cudeńko [emoji3590][emoji179][emoji3590][emoji179]

U mnie dziś 44dc 4 dzień po odstawieniu tabletek i @ dalej nie ma ale staram się być dobrej myśli i wierzyć w to że przyjdzie i wszystko będzie normalnie. Jak nie przyjdzie do dwóch tygodni od odstawienia to wtedy zacznę panikować ale ciągle staram się wierzyć że wreszcie wrócę na dobre tory.
Jestem troszkę kłębkiem nerwów bo w tym tygodniu pod koniec kończy mi się umowa trzymajcie proszę kciuki żeby kolejna była na czas nieokreślony i żeby ją ze mną podpisali to by mi wszystko ułatwiło.

Trzymam kciuki za umowę. Będzie dobrze tylko myśl pozytywnie, ja zauważyłam że jak mam negatywne myśli to potem przyciąga źle rzeczy.
Kochane ! Muszę się Wam czymś pochwalić. Skromne ale własne [emoji847] minitaras na balkonie [emoji274][emoji274][emoji274]

M własnoręcznie pod moim okiem wykonał mi takie cudo ♡ Zobacz załącznik 1003945Zobacz załącznik 1003946Zobacz załącznik 1003947
Ale ekstra, uwielbiam takie rzeczy, mega. Też mi się marzy taki na balkonie [emoji7][emoji7][emoji7]
Właśnie do 3 razy sztuka tak właśnie myśle . Szef mi przywiózł z Rzymu o takie coś , zaraz będę siedzieć i się modlić [emoji23]Zobacz załącznik 1003643
Piękne. Ja nie mam niestety rozanca. Ale czasami się modlę. Piękny.
 
Aneczka, otworzylam forum i tak jak inne czekalam na Twoje wyniki. Poplakalam sie, bylam pewna, ze wszystko ok. Az nie do wiary, ze tak siw stalo Kochana. Ja Cie przytulam najmocniej jak potrafie, co teraz? vedziesz robila w srode?
 
Aneczka, otworzylam forum i tak jak inne czekalam na Twoje wyniki. Poplakalam sie, bylam pewna, ze wszystko ok. Az nie do wiary, ze tak siw stalo Kochana. Ja Cie przytulam najmocniej jak potrafie, co teraz? vedziesz robila w srode?

Jeśli beta spadła to niema potrzeby jej powtarzać , wczoraj gin kazała odstawić duphaston
 
Dziewczyny niewiem co ze mną nie tak, wszystkie nieprawidłowe ciąże przeszłam . Szlak mnie trafia ze tak jest . Jutro jedziemy do kliniki i odrazu chcemy załatwiać inseminacje . Jeśli się nie powiedzie to in vitro . A jeśli nawet to nie pomoże to niewiem bo nie wyobrażam sobie życia bez dziecka .
 
Chciałam wam podziękować za tak liczne wsparcie [emoji8] wczoraj był ciężki dzień dla mnie i męża . Było tyle pytań na które nie mamy odp. Lekarz mówi ze to była biochemiczna. Idę na ta wizytę 8.8 zeby dała skierowanie do poradni genetycznej i napewno zrobię wszystkie badania których jeszcze nie robiłam
 
Dziewczyny niewiem co ze mną nie tak, wszystkie nieprawidłowe ciąże przeszłam . Szlak mnie trafia ze tak jest . Jutro jedziemy do kliniki i odrazu chcemy załatwiać inseminacje . Jeśli się nie powiedzie to in vitro . A jeśli nawet to nie pomoże to niewiem bo nie wyobrażam sobie życia bez dziecka .
Super, że jesteś i będziecie starać się dalej [emoji3590] jeszcze trochę i będziesz miała swojego dzidziulka przy sobie tak jak każda z nas [emoji110]
 
Chciałam wam podziękować za tak liczne wsparcie [emoji8] wczoraj był ciężki dzień dla mnie i męża . Było tyle pytań na które nie mamy odp. Lekarz mówi ze to była biochemiczna. Idę na ta wizytę 8.8 zeby dała skierowanie do poradni genetycznej i napewno zrobię wszystkie badania których jeszcze nie robiłam
Jesteś dzielna [emoji3059] do boju !
 
reklama
Do góry