reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

reklama
Karpat się obraziła o tą sytuację że szpitalem o ile dobrze pamiętam. Nie komentował tego bo szkoda moich nerwów.

Dziewczyny trzymam kciuki za was bardzo mocno

Z jakim szpitalem? Teraz mnie zaciekawiłaś, co takiego aż się wydarzyło, ze usunęła konto :o a musiało się to stać, kiedy ja byłam nieobecna przez chwilę.
 
Z jakim szpitalem? Teraz mnie zaciekawiłaś, co takiego aż się wydarzyło, ze usunęła konto :o a musiało się to stać, kiedy ja byłam nieobecna przez chwilę.
Bo ją z cukrzycą ciążową położyli w szpitalu na kilka dni na obserwacji, żeby dobrać dawki insuliny i ogólnie zobaczyć, jak sytuacja wygląda i ona uważała, że trzymają ją tam na siłę tylko po to, żeby szpital dostał z NFZ pieniądze za jej pobyt tam, że odkąd tam jest to nie czuje ruchów dziecka, bo słabo karmią i ogólnie wszystko było na nie w związku z tym szpitalem. I ja jej napisałam, że nikt jej po złości nie trzyma w szpitalu, tylko takie są procedury przy cukrzycy, że ogólnie insulina to nie witaminy i muszą sprawdzić, jak będzie na nią reagowała i że to wszystko dla dobra maluszka. A brak ruchów powinna zgłosić lekarzowi, bo nie jest to normalne i powinni to zbadać, jeżeli jest zaniepokojona. No i napisałam jeszcze, żeby wyluzowała i się nie denerwowała, bo te kilka dni szybko zleci, wróci do domu i wszystko wróci do normy i warto dla dziecka zęby zacisnąć i wytrzymać. I ona wtedy wyjechała, że ma dość forum, bo każdy tutaj ją krytykuje i po niej ciśnie (?!) i ona wie lepsze co dobre dla jej dziecka i wgl. I któraś z dziewczyn zażartowała dla rozluźnienia atmosfery, że kobieta głodna, to kobieta zła i że jak wyjdzie ze szpitala, to nerwy miną, to wtedy już wgl zrobiła się wojna, że ją poniżamy itp. Tylko że naprawdę nikt jej nie obraził, a starałyśmy się wytłumaczyć, że ten szpital dla dobra ciąży widocznie był konieczny, skoro lekarz tak zadecydował. No to tak w skrócie [emoji846]
 
Witam was,

Ja miałam bardzo ciężki dzień w pracy chyba bardziej psychicznie nawet.

1) ja mam dziś 41 dc 1 dzień po odstawieniu orgametrilu ale jeszcze @ nie mam

2) ja mam koleżankę w pracy i ona miała taką zmianę aż jej mąż stwierdził że będzie ją ciągle zapladnial żeby wiecznie była w ciąży bo wtedy jest mega miła i się nie czepia.

3) nie przypominajcie mi tego sytuacja z Kat była kuriozalna

4) trzymam kciuki za testy, ja tam widzę kreskę

5) nowy cykl nowa szansa [emoji16] ha czekam na początek cyklu
 
reklama
Do góry