reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

Ja nie mam co robic testow, rano mnie zalalo, 2 dni przed terminem @. Ale ten cykl byl dziwny, owu jakas bez sluzu, te plamienia brazowe. Milego dnia dziewczyny!
 
reklama
Witam was,

Ja miałam bardzo ciężki dzień w pracy chyba bardziej psychicznie nawet.

1) ja mam dziś 41 dc 1 dzień po odstawieniu orgametrilu ale jeszcze @ nie mam

2) ja mam koleżankę w pracy i ona miała taką zmianę aż jej mąż stwierdził że będzie ją ciągle zapladnial żeby wiecznie była w ciąży bo wtedy jest mega miła i się nie czepia.

3) nie przypominajcie mi tego sytuacja z Kat była kuriozalna

4) trzymam kciuki za testy, ja tam widzę kreskę

5) nowy cykl nowa szansa [emoji16] ha czekam na początek cyklu


Chyba bym takiego męża udusila ha ha ha.

W pracy różnie bywa nawet u mnie, chociaż bardzo lubię swoją pracę to czas i dyrekcja potrafi [emoji35] wnerwic.

Nowy cykl nowe mozliwosci

Mnie boli gardło [emoji24] afty pomału znikaja

U mnie 17tc i jakoś za specjalnie rochow dziecka nie czuję od czasu do czasu. Gin mówi że to i tak jeszcze nie czas. I że niektóre czują szybciej bo zależy od ułożenia łożyska i w ogóle.
 
Bo ją z cukrzycą ciążową położyli w szpitalu na kilka dni na obserwacji, żeby dobrać dawki insuliny i ogólnie zobaczyć, jak sytuacja wygląda i ona uważała, że trzymają ją tam na siłę tylko po to, żeby szpital dostał z NFZ pieniądze za jej pobyt tam, że odkąd tam jest to nie czuje ruchów dziecka, bo słabo karmią i ogólnie wszystko było na nie w związku z tym szpitalem. I ja jej napisałam, że nikt jej po złości nie trzyma w szpitalu, tylko takie są procedury przy cukrzycy, że ogólnie insulina to nie witaminy i muszą sprawdzić, jak będzie na nią reagowała i że to wszystko dla dobra maluszka. A brak ruchów powinna zgłosić lekarzowi, bo nie jest to normalne i powinni to zbadać, jeżeli jest zaniepokojona. No i napisałam jeszcze, żeby wyluzowała i się nie denerwowała, bo te kilka dni szybko zleci, wróci do domu i wszystko wróci do normy i warto dla dziecka zęby zacisnąć i wytrzymać. I ona wtedy wyjechała, że ma dość forum, bo każdy tutaj ją krytykuje i po niej ciśnie (?!) i ona wie lepsze co dobre dla jej dziecka i wgl. I któraś z dziewczyn zażartowała dla rozluźnienia atmosfery, że kobieta głodna, to kobieta zła i że jak wyjdzie ze szpitala, to nerwy miną, to wtedy już wgl zrobiła się wojna, że ją poniżamy itp. Tylko że naprawdę nikt jej nie obraził, a starałyśmy się wytłumaczyć, że ten szpital dla dobra ciąży widocznie był konieczny, skoro lekarz tak zadecydował. No to tak w skrócie [emoji846]

O mamo... no cóż szkoda. Mogę ją tylko o tyle zrozumieć, ze zanim przyzwyczaiłam się do wizyt w szpitalach, to takie pobyty wpływały na mnie tak bardzo depresyjnie, wyłam całe dnie. Myślę, że moje zachowanie również mogło być wtedy abstrakcyjne.
 
Jak tam Kochane która dziś tescik robi ? U mnie jeszcze ponad tydzień do terminu :/
Ja dopiero weszłam w nowy cykl. Ale o ile wczoraj rano było jak zawsze delikatnie, to po południu mnie zalalo... Jechaliśmy nad morze i musieliśmy się zatrzymać w lesie bo myślałam że umrę. jak ze mnie polecialo to serio, ale jakby tam jakiegos zwierzaka zadzgali.... z kolei wieczorem wielkie skrzepy ze mnie wylatywaly. nigdy w zyciu tak nie mialam.
 
@Isasza4444 uważam, ze kobieta powinna być niezależna, na tyle, żeby poradzić sobie w życiu samej, ale gdyby nie to, to ja mogłabym tak ciagle w ciąży chodzić[emoji23] serio, lubię bycie w ciąży :D
Trzymam kciuki za Twój 1dc!

@madziolina_p o nie... strasznie mi przykro, bo ten test był zdecydowanie pozytywny[emoji17] ale pamietam, że pisałaś, ze w ciąże udało Ci się zachodzić szybko. W związku z tym następny cykl na pewno będzie Twój, trzymam kciuki!

@MartaSx ja w drugiej ciąży ruchy późno poczułam, a wszyscy wokół mi mówili, ze powinnam szybciej niż w pierwszej, no niestety nie w moim przypadku[emoji846]
 
Ja dopiero weszłam w nowy cykl. Ale o ile wczoraj rano było jak zawsze delikatnie, to po południu mnie zalalo... Jechaliśmy nad morze i musieliśmy się zatrzymać w lesie bo myślałam że umrę. jak ze mnie polecialo to serio, ale jakby tam jakiegos zwierzaka zadzgali.... z kolei wieczorem wielkie skrzepy ze mnie wylatywaly. nigdy w zyciu tak nie mialam.

To witam w mojej rzeczywistości, ja tak mam co miesiąc[emoji17]
 
Tak cała noc nie mogłam spać i rozmyślałam [emoji23] a wiec dla zainteresowanych objawami mogę napisać ze testy owu każdego dnia inaczej pokazywały a robiłam od 5 dnia cyklu jakoś . Nie kojarzę by któryś był super pozytywny . W ok 16-17 dniu cyklu zaczęły mnie bolec piersi typowo na okres , brzuch ćmił co jakiś czas wiec liczyłam ze znów 24 dnia dostanę jak w zeszłym miesiącu. U mnie okres pojawia się w dniu kiedy piersi przestają bolec . Tak wiec ok 22 dnia cyklu przestały bolec ale troszkę po bokach je czułam . 23 dnia sutki mnie bolały ale pomyślałam ze troszkę mocniej się przytulalismy [emoji23][emoji23][emoji23] brzuch przestał bolec na okres i od tamtego dnia sutki bolą ale piersi są pełne . Sucho od jakiegoś 20 dnia.. i sny się zaczęły takie dziwne realne . Ale się rozpisałam ale może komuś pomoże póki pamietam co i jak. Test ze słaba kreska w 26 dniu i tego dnia beta 21,6. Test o czułości 10 z apteki doz [emoji85] który myślałam ze jest felerny bo tani. A i jajniki dają znać o sobie od ok 18-19 dnia cyklu . Chyba tyle [emoji23] dzisiaj mój 28 dc i nie byłam na becie . Odpocznę przez weekend i w poniedziałek pójdę a potem przyrost w środę
 
Tak cała noc nie mogłam spać i rozmyślałam [emoji23] a wiec dla zainteresowanych objawami mogę napisać ze testy owu każdego dnia inaczej pokazywały a robiłam od 5 dnia cyklu jakoś . Nie kojarzę by któryś był super pozytywny . W ok 16-17 dniu cyklu zaczęły mnie bolec piersi typowo na okres , brzuch ćmił co jakiś czas wiec liczyłam ze znów 24 dnia dostanę jak w zeszłym miesiącu. U mnie okres pojawia się w dniu kiedy piersi przestają bolec . Tak wiec ok 22 dnia cyklu przestały bolec ale troszkę po bokach je czułam . 23 dnia sutki mnie bolały ale pomyślałam ze troszkę mocniej się przytulalismy [emoji23][emoji23][emoji23] brzuch przestał bolec na okres i od tamtego dnia sutki bolą ale piersi są pełne . Sucho od jakiegoś 20 dnia.. i sny się zaczęły takie dziwne realne . Ale się rozpisałam ale może komuś pomoże póki pamietam co i jak. Test ze słaba kreska w 26 dniu i tego dnia beta 21,6. Test o czułości 10 z apteki doz [emoji85] który myślałam ze jest felerny bo tani. A i jajniki dają znać o sobie od ok 18-19 dnia cyklu . Chyba tyle [emoji23] dzisiaj mój 28 dc i nie byłam na becie . Odpocznę przez weekend i w poniedziałek pójdę a potem przyrost w środę
Nooo, dzisiaj to aż jestem z Ciebie dumna za spokojne podejście i opanowanie [emoji108][emoji16]
 
reklama
Do góry