reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

Dziewczyny mam dołek :-( test owu w cholere znowu pozytywny ( co z tymi testami albo że mną jest nie tak ja się pytam???!!!), w dodatku jak poszłam robić test to zdejmuje gatki a tam na władcę nitka śluzową krwii :-(((( chyba bo tych lekach primolut nor ja dostanę szybko @ [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]
A który masz dc?
 
reklama
Dziewczyny mam dołek :-( test owu w cholere znowu pozytywny ( co z tymi testami albo że mną jest nie tak ja się pytam???!!!), w dodatku jak poszłam robić test to zdejmuje gatki a tam na władcę nitka śluzową krwii :-(((( chyba bo tych lekach primolut nor ja dostanę szybko @ [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]
Kochana może nie rób już tych testów. Tylko się stresujesz kochana. A to źle wpływa przy staraniach.

Ps. Ty masz ciągle pozytywne A ja negatywne. Żeśmy się dobraly[emoji23]

Który dzień już masz pozytywny ten test owu?
 
Jak już czujesz tego malucha w brzuchu, to zaciskasz zęby i wytrzymujesz wszystko. Oby szybko pomogli, wtedy już dostaniesz takiego takiego przypływu sił, że i letnie upały wytrzymasz [emoji6]
Obyś miała rację. U nas w DE upały się zaczynają już z końcem marca ale jest na zmianę zimno ciepło A faktycznie takie upały są już od połowy kwietnia że w krótkim rękawku tu chodzą ludzie.
 
Kochana może nie rób już tych testów. Tylko się stresujesz kochana. A to źle wpływa przy staraniach.

Ps. Ty masz ciągle pozytywne A ja negatywne. Żeśmy się dobraly[emoji23]

Który dzień już masz pozytywny ten test owu?
No właśnie Młoda już nie będę robić bo mnie tylko stres zżera. Wychodzi mi 3-4dzien pozytyw. I jeszcze ta krwawa nitka. Jestem zła.
W chwili obecnej mam focha na wszystko, na przemysł farmaceutyczny durne testy chociaż chwili obecnej Wszystko wydaje mi się dłuży, focha mam na dietę będę czekać aż mój wróci z pracy i muszę zamówić za coś dobrego do jedzenia [emoji24][emoji23][emoji23][emoji24]

P. S. Ten ost trochę jeszcze zblednie bo narazie "mokry"
IMG_20190630_172859.jpeg
 
Pantene i tego typu na pewno odpadają, są takie typowo po keratynie, ale u nas kosztują majątek, a te dziecięce kilka zł i zawsze moim klientkom polecałam i potem zadowolone wracały do mnie z podziękowaniem za dobrą radę [emoji6] ale może w DE inne produkty macie dostępne i pewnie ceny też bardziej przystępne niż w PL [emoji846]
O dziękuję za info. Ja ogólnie myje głowę z pantene 3 w 1 ale jeszcze dokładnie zapytam fryzjerki jaki poleca szampon tu w DE po kreatynowym prostowanie włosów.
 
Pantene i tego typu na pewno odpadają, są takie typowo po keratynie, ale u nas kosztują majątek, a te dziecięce kilka zł i zawsze moim klientkom polecałam i potem zadowolone wracały do mnie z podziękowaniem za dobrą radę [emoji6] ale może w DE inne produkty macie dostępne i pewnie ceny też bardziej przystępne niż w PL [emoji846]
No dlatego muszę zapytać mojej fryzjerki czy ma jakiś dobry szampon tutaj w DE który poleca do stosowania po kreatynie
 
No właśnie Młoda już nie będę robić bo mnie tylko stres zżera. Wychodzi mi 3-4dzien pozytyw. I jeszcze ta krwawa nitka. Jestem zła.
W chwili obecnej mam focha na wszystko, na przemysł farmaceutyczny durne testy chociaż chwili obecnej Wszystko wydaje mi się dłuży, focha mam na dietę będę czekać aż mój wróci z pracy i muszę zamówić za coś dobrego do jedzenia [emoji24][emoji23][emoji23][emoji24]

P. S. Ten ost trochę jeszcze zblednie bo narazie "mokry" Zobacz załącznik 992236
No dziwnie wychodzą ci te testy. Może wybierz się na kontrolę do gin i zobacz czy się nic nie dzieje przypadkiem.
 
Aha no mi pozwolił Endo brać castagnusa. I pisze w ulotce że na wyregulowanie okresu bierze się 90dni i później się robi miesiąc przerwy i znowu można robic kuracje 90dniowa. Wiem że castagnus nie zaszkodzi bo ma.pozytywny wpływ na owu reguluje okres jak ktoś ma PMS to pomaga ( ja na szczęście nie mam) I to zażywam póki co dopiero 23dni ale mam zamiar wziąć to cała kurację 90 dni chyba że klinika będzie kazała odstawić. To wtedy odstawie.

A ja za tydzień powtórzę prolaktyne i odstawię . Gin mówiła ze on tez fajnie działa na owu
 
reklama
No dziwnie wychodzą ci te testy. Może wybierz się na kontrolę do gin i zobacz czy się nic nie dzieje przypadkiem.
No maksa mam, przypuszczam że torbiel się robi, poczekam że 2 tyg i jak @ nie przyjdzie to pójdę do giną, już kiedyś tak miałam gdy @ się nie zjawiła okazywało się że torbiel ( tylko wtedy nie robiłam testów owu).
Tylko sobie humor popsulam
 
Do góry