reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

reklama
No maksa mam, przypuszczam że torbiel się robi, poczekam że 2 tyg i jak @ nie przyjdzie to pójdę do giną, już kiedyś tak miałam gdy @ się nie zjawiła okazywało się że torbiel ( tylko wtedy nie robiłam testów owu).
Tylko sobie humor popsulam
Nie ma co się stresować. Pójdź do gin i zobaczysz co ci lekarz powie. A teraz sobie zamów dobre jedzenie i zjedz. Lepiej ci się zrobi na żołądku
 
Dziewczyny mam dołek :-( test owu w cholere znowu pozytywny ( co z tymi testami albo że mną jest nie tak ja się pytam???!!!), w dodatku jak poszłam robić test to zdejmuje gatki a tam na władcę nitka śluzową krwii :-(((( chyba bo tych lekach primolut nor ja dostanę szybko @ [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]

Jak mam być szczera to nie lubie i nie wierze tym niebieskim testom . Sama cały czas używam różowych i według mnie najlepiej pokazują
 
Jak mam być szczera to nie lubie i nie wierze tym niebieskim testom . Sama cały czas używam różowych i według mnie najlepiej pokazują
Ja używam różowych clearblue i od 17dc testy negatywne ostatnie 3 cykle to 38dniowy w maju nie miałam.i w czerwcu 40 dniowy. Teraz nie mam pojęcia kiedy mam się spodziewać okresu czy tak jak ostatni czy będzie krótszy czy jeszcze dłuższy.
 
reklama
Jak mam być szczera to nie lubie i nie wierze tym niebieskim testom . Sama cały czas używam różowych i według mnie najlepiej pokazują
W aptece w której zamawiałam wtedy tylko takie były dostępne, a mi nie robiło to różnicy z braku doświadczenia. Ale dzięki teraz się będę pocieszać że to testy są zryte nie ja [emoji16]
 
Do góry