reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

Moi przyjaciele też starają się o dziecko już 3 rok i okazało się że problem jest po stronie mężczyzny bo ma 2%ruchliwych plemników i dostał na wzmocnienie tej ruchliwosci leki zarzywla je 3m później byli coś lepiej więc myślę że są się też to leczyć gdyby coś było nie tak. Poza tym mimo tak małej aktywności plemników kazali próbować a między czasie się do inseminacji przygotowywuja, także u faceta to naprawdę łatwiejsza sprawa i oni długo mogą plodzic dzieci nie ma co się źle nakręcac bo napewno wiek u niego to nie przeszkoda. Mój w tym roku 35 lat i też pół życia imprezowal i jak się udało prawie za pierwszym razem także oni mogą dużo [emoji123][emoji123][emoji123][emoji123]
 
reklama
Cześć Kobietki☺
Aa ja sama nie wiem co się ze mna dzieje.. Jakies 6 dni po owu zaczelo mnie bolec w prawym jajniku, teraz takie pobolewanie jest codziennie ale o mniejszym nasileniu. od tego czasu doslownie śluz i jeszcze raz śluz.baaa powiem więcej.. Pobolewa mnie podbrzusze ze myslalam ze moze @ przyjdzie wcześniej.. Ale do terminu jeszcze jakies 4-5 dni.. Niech ten czas płynie szybciej moze tym razem w końcu się udalo? Ech..oby
 
Moi przyjaciele też starają się o dziecko już 3 rok i okazało się że problem jest po stronie mężczyzny bo ma 2%ruchliwych plemników i dostał na wzmocnienie tej ruchliwosci leki zarzywla je 3m później byli coś lepiej więc myślę że są się też to leczyć gdyby coś było nie tak. Poza tym mimo tak małej aktywności plemników kazali próbować a między czasie się do inseminacji przygotowywuja, także u faceta to naprawdę łatwiejsza sprawa i oni długo mogą plodzic dzieci nie ma co się źle nakręcac bo napewno wiek u niego to nie przeszkoda. Mój w tym roku 35 lat i też pół życia imprezowal i jak się udało prawie za pierwszym razem także oni mogą dużo [emoji123][emoji123][emoji123][emoji123]
No to super wiadomości. Na spokojnie poczekam do wizyty do kliniki i zobaczymy jak u nich wyjdą wyniki nasienia i co będziemy dalej robić w kierunku zajścia w ciążę.
 
Dziś jakoś dziwnie po każdym zbliżeniu z chłopakiem jakoś dziwnie się czuję bądź. Boli mnie podbrzusze i jeden skurcz.. A w czasie zblizen czasem zaboli nie przyjemne nie wiem czy to nie Zwiastowania na @ [emoji3525] jeszcze 7 dni
 
Ostatnia edycja:
Młoda super że masz plan a, plan b, c itp. Najważniejsze wyznaczyć drogę.

Co do ruchliwosci zgadzam się z Rita że można lekami pomoc nie tylko skutecznie ale i szybko. Poza tym co ważne a co uświadomił mi dr że mężczyzna musi zwracać szczególną uwagę na ubiór obcisłe majtki, spodnie itp. Mają mega negatywny wpływ na plemniki. Mojemu się wydawało że wszystko ok bo nosi proste spodnie nie rurki itp. A się okazało że majtki musi mieć większy rozmiar żeby było więcej luzu i w dzień i szczególnie w nocy bo takie "blisko ciała" powodują ucisk i zwiększają temp w jadrach. U mojego niestety skutkiem był ból jądra. Niewiem czy nap to jakoś rozumnie i sorry za "gaciowe" szczegóły pomyślałam że może się przydać :-)
 
Boże dziewczyny uspokojcie mnie trochę bo odebrałam posiew i mam bakterie coli jakąś tam oczywiście ja idiotka weszłam na internet i czytałam o tej bakterii i ciąży i jak przeczytałam o obumarciu płodu to mam już płacz na końcu nosa i cała się trzęse [emoji33]jestem już w kolejce do lekarza bo mam nieaktualna receptę na leki które mi wypisla gin na pierwszej wizycie, bo u nas się czeka na wszytko jak na złoto
 
reklama
Spokojnie, dobrze, że już jesteś w kolejce do lekarza, to objaśni sytuację. Szybka reakcja i pewnie jakiś antybiotyk i będzie wszystko w porządku. Daj znać koniecznie po wizycie, co powiedział lekarz.
Boże dziewczyny uspokojcie mnie trochę bo odebrałam posiew i mam bakterie coli jakąś tam oczywiście ja idiotka weszłam na internet i czytałam o tej bakterii i ciąży i jak przeczytałam o obumarciu płodu to mam już płacz na końcu nosa i cała się trzęse [emoji33]jestem już w kolejce do lekarza bo mam nieaktualna receptę na leki które mi wypisla gin na pierwszej wizycie, bo u nas się czeka na wszytko jak na złoto
 
Do góry