reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

Zmiana nawyków żywieniowych, więcej ruchu i wszystko się da :) A chłopak myślał, że jest bezplodny;)
Mój mąż ma dużo ruchu ograniczył papierosy piwo wypije okazjalnie. Zobaczymy jakie wyjdą wyniki badania nasienia pod kątem płodności i czy da się coś jeszcze w nasienia naprawić witaminami lekami.
 
reklama
Niestety los nie obdarza dziećmi tylko tych co będą mogli i potrafili się nimi dobrze zaopiekować.. Bardzo często jest wręcz odwrotnie i jak patrzę na Facebooku albo na ulicy na te matki z dziećmi podczas gdy każda z nas tak walczy zwykle po kilka lat.. To serce mi pęka.
 
Niestety los nie obdarza dziećmi tylko tych co będą mogli i potrafili się nimi dobrze zaopiekować.. Bardzo często jest wręcz odwrotnie i jak patrzę na Facebooku albo na ulicy na te matki z dziećmi podczas gdy każda z nas tak walczy zwykle po kilka lat.. To serce mi pęka.
Dokładnie. Mnie szlak trafia jak widzę nie odpowiedzialne kobiety lub gowniary które nie liczą się z konsekwencjami jak pójdą na imprezie z facetem do łóżka i okazuje się że są w ciąży i potem płaczą usuwają lub rodzą i porzucaja na śmietnik.
 
Ale patrzac na niektore pary, Gdzie alkohol sie leje strumieniami a tym z papierosow jest stalym elementem I oni maja po 6/7 dzieci to nie wiem jak sie to ma do tego wszystkiego.
Zgadzam się mój ojciec palił od młodych lat i ma nas 6. Moja siostra też miała partnerów którzy palili póki alkohol i ma z nimi dzieci i obecny partner też pije alkohol i pali papierosy i zaraz się córka na świecie pojawi. Ahh szkoda słów.
 
Hej dziewczyny [emoji6]
Nie odzywałam się tu ostatnio bo jakoś nie było weny. U mnie ostatni cykl nieudany, teraz 10dc i próbujemy od nowa. Powiem wam że brałam ovarin cały ten zeszły cykl i tak mi namieszał ze byłam przekonana że się udało... namieszał oczywiście pozytywnie, zmniejszył objawy PMS ale kurde. No ale teraz już będę mądrzejsza i na luzie już do tego podejdę [emoji12]
@mloda1994 cieszę się że udało wam się dostać do kliniki i pojawiło się światełko w tunelu. Teraz musi być dobrze [emoji173] mój mąż też ma swoje lata, on ma 39 a ja 28. Syna spłodziliśmy jak mial 32 to jeszcze względnie młody był [emoji28] a teraz Też się zastanawiamy czy nie będzie to utrudnieniem. Niby od kilku miesięcy prowadzi bardzo zdrowy tryb życia także może zadziała to na korzyść... [emoji6]
Miłego długiego weekendu kochane, wypoczywajcie i owocnych starań/testowań [emoji16]
 
Cześć dziewczyny.

Jak Wam dzień mija? U nas w końcu przyszła burza, oberwanie chmury i da się żyć [emoji16]
Ja mam dzis manie na sprzątanie i robię generalne porządki wszędzie, aż sama się sobie dziwię, że mi się chce [emoji23]
Muszę zaopatrzyć się w coś na komary, bo wczoraj na grillu strasznie mnie pogryzły [emoji53]
Dziś 11 dc, niedługo zaczną się płodne, ale postanowiłam się za bardzo nie nakręcać i co ma być to będzie [emoji4]
 
Dzień dobry w święto.

Ja nocowałam dziś u koleżanki, właśnie wracam do domu. Nadgoniłyśmy trochę projekty i mam już serdecznie dość. Mam ochotę rzucić te studia[emoji85]
 
Hej dziewczyny [emoji6]
Nie odzywałam się tu ostatnio bo jakoś nie było weny. U mnie ostatni cykl nieudany, teraz 10dc i próbujemy od nowa. Powiem wam że brałam ovarin cały ten zeszły cykl i tak mi namieszał ze byłam przekonana że się udało... namieszał oczywiście pozytywnie, zmniejszył objawy PMS ale kurde. No ale teraz już będę mądrzejsza i na luzie już do tego podejdę [emoji12]
@mloda1994 cieszę się że udało wam się dostać do kliniki i pojawiło się światełko w tunelu. Teraz musi być dobrze [emoji173] mój mąż też ma swoje lata, on ma 39 a ja 28. Syna spłodziliśmy jak mial 32 to jeszcze względnie młody był [emoji28] a teraz Też się zastanawiamy czy nie będzie to utrudnieniem. Niby od kilku miesięcy prowadzi bardzo zdrowy tryb życia także może zadziała to na korzyść... [emoji6]
Miłego długiego weekendu kochane, wypoczywajcie i owocnych starań/testowań [emoji16]
Dziękuję za miłe słowa. Również się cieszę ale trochę się przejęłam tym że urolog powiedział że ruch plemników nie jest najlepszy ale wszystkiego dowiemy sie w klinice.

Ale patrzę z nadzieja ze się uda za pomocą kliniki droga naturalna ale jeśli nie to jest jeszcze możliwość 6 inseminacji i 3 in vitra więc jakieś możliwości jeszcze są.
 
reklama
U mnie dziś również deszczowo- burzowo, w końcu dzień wytchnienia [emoji846] mąż zasnął po obiedzie, a ja oglądam mecz. Ostatnio bardzo się wkręciłam w piłkę nożną i oglądam wszelkie możliwe mecze [emoji16]
 
Do góry