reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

Dziewczyny wróciliśmy z mężem od urologa. Pod kątem urologicznym jest zdrowy jak ryba hormony wszystkie w porządku. Jedynie co to powiedział że plemniki są mało ruchliwe ale w jego wieku to normalne. I powiedział że klinika zrobi bardziej dokładne wyniki pod kątem płodności i będą wiedzieć coś więcej. I moje pytanie brzmi czy można jakoś zwiększyć ruchliwość plemników czy to jest już nie do naprawienia?
 
reklama
Dziewczyny wróciliśmy z mężem od urologa. Pod kątem urologicznym jest zdrowy jak ryba hormony wszystkie w porządku. Jedynie co to powiedział że plemniki są mało ruchliwe ale w jego wieku to normalne. I powiedział że klinika zrobi bardziej dokładne wyniki pod kątem płodności i będą wiedzieć coś więcej. I moje pytanie brzmi czy można jakoś zwiększyć ruchliwość plemników czy to jest już nie do naprawienia?

Ile lat na Twoj maz?
 
To duza roznica wieku miedzy wami. Moj ma 34 I tez sie zastanawiam czy przypadkiem juz swoich najlepszych lat nie mial.
No między nami jest 12 lat. Mam nadzieję że w klinice nam pomogą i uda nam się zajść w ciążę droga naturalna A jak nie to w grę wchodzą 3 inseminacje i jeśli nie wyjdą to podjedziemy do in vitro. Póki co nadzieja jeszcze jest że się w końcu uda.
 
Obyś miała rację kochana. Szukam na Internecie informacji na temat słabych plemników czy da się to jakoś leczyć ale może coś klinika pomoże żeby pomóc zaciazyc.
Bez paniki dziewczyny;). Na pocieszenie powiem Wam, że mojej przyjaciółki mąż lat 38, chłopak po przejściach, odwyki itp A spodziewają się właśnie drugiego dzieciaka droga naturalna :)
 
reklama
Do góry