reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

reklama
Dam znać tylko nie wiem czy będę umiała je odczytać [emoji23]

Śniło mi się że badania genetyczne wyszły źle.

Rikitka weź nie czytaj ja tak zrobiłam z toxo to samo było napisane że obimarcie płodu albo narządy dziecka poza ciałem masakra nie czytaj bo szkoda nerwów.
 
U mnie dziś wielki wyczekiwany dzień - po 10:00 mam się stawić po samochód[emoji23] aż nie wierzę, ze dziś go zobaczę na żywo :p
Poza tym jest szansa, ze mąż dziś wieczorem przyjedzie, to będzie mógł pobawić się „synkiem”. I pewnie będzie w nim spać, bo od kiedy wyjechał, córki śpią ze mną i nie wiem, czy przyjazd taty coś tu zmieni[emoji23]

Miłego dnia, dziewczyny!
 
Pewnie z nerwów masz takie sny.

No najgorsze co można zrobić, to się w necie naczytać, bo zawsze podawane są skrajne przypadki, kiedy choroba jest nieleczona, niewykryta itd. A mało kiedy piszą, że przy szybkiej reakcji i wprowadzeniu odpowiedniego leczenia wszystko kończy się dobrze.

Dam znać tylko nie wiem czy będę umiała je odczytać [emoji23]

Śniło mi się że badania genetyczne wyszły źle.

Rikitka weź nie czytaj ja tak zrobiłam z toxo to samo było napisane że obimarcie płodu albo narządy dziecka poza ciałem masakra nie czytaj bo szkoda nerwów.
 
Młoda super że masz plan a, plan b, c itp. Najważniejsze wyznaczyć drogę.

Co do ruchliwosci zgadzam się z Rita że można lekami pomoc nie tylko skutecznie ale i szybko. Poza tym co ważne a co uświadomił mi dr że mężczyzna musi zwracać szczególną uwagę na ubiór obcisłe majtki, spodnie itp. Mają mega negatywny wpływ na plemniki. Mojemu się wydawało że wszystko ok bo nosi proste spodnie nie rurki itp. A się okazało że majtki musi mieć większy rozmiar żeby było więcej luzu i w dzień i szczególnie w nocy bo takie "blisko ciała" powodują ucisk i zwiększają temp w jadrach. U mojego niestety skutkiem był ból jądra. Niewiem czy nap to jakoś rozumnie i sorry za "gaciowe" szczegóły pomyślałam że może się przydać :-)
Dziękuję za szczegóły. Jeśli chodzi u nas o gacie [emoji23][emoji23]to w nocy śpi bez A w dzień ma luźne zawsze mu kupuje rozmiar większe. Jeżeli chodzi o spodnie to nosi dresy i też luźne. W dżinsy się już nie mieści [emoji23][emoji23] ale będę bardziej jeszcze to pilnowała. I zawsze jak będzie robił coś źle to będzie dostawał po łapach [emoji23] mam zamiar w lipcu zakupić mu witaminy i zobaczymy co powiedzą w klinice i napewno klinika jeszcze da jakieś witaminy.
 
No dostałam leki na 7dni później potworny posiew, Boże jak się zdenerwowalam byłam u rodzinnego po receptę która mi wypislal gin na pierwszej wizycie bo się przeterminowana od czekania na ten cholerny posiew, ale gin zadzwonił do mnie i potwierdził że mam zaarzywac i w srode na wizytę a ja teraz będę tylko myślec czy z fasolka wszystko dobrze
 
Szybko trafiłaś do lekarza, masz już antybiotyk, więc na pewno wszystko będzie w porządku. Nie ma co się martwić na zapas [emoji6]
No dostałam leki na 7dni później potworny posiew, Boże jak się zdenerwowalam byłam u rodzinnego po receptę która mi wypislal gin na pierwszej wizycie bo się przeterminowana od czekania na ten cholerny posiew, ale gin zadzwonił do mnie i potwierdził że mam zaarzywac i w srode na wizytę a ja teraz będę tylko myślec czy z fasolka wszystko dobrze
 
Ritka napewno wszystko będzie dobrze, oby szybko zleciało i obyś już miała to za sobą.

Młoda i super ja też mojego pilnuje :-)

Ja dziś 6dc, chyba id jutra zacznę testować. @ miałam równo 4 dni, jak się zaczęła odrazu tak i odrazu się skończyła zastanawiam się czy tylko to nie za krótko było i czy yo mi nie grozi jakimś krótkim cyklem 21 dni??
 
Ja mam cykle 29 i okres trwa u mnie max 4 dni, z czego 2 dni to krew, a dwa kolejne raczej przypominają plamienia. Więc krótki okres nie oznacza krótkiego cyklu, po prostu macica się szybciej oczyszcza [emoji6]
Ritka napewno wszystko będzie dobrze, oby szybko zleciało i obyś już miała to za sobą.

Młoda i super ja też mojego pilnuje :-)

Ja dziś 6dc, chyba id jutra zacznę testować. @ miałam równo 4 dni, jak się zaczęła odrazu tak i odrazu się skończyła zastanawiam się czy tylko to nie za krótko było i czy yo mi nie grozi jakimś krótkim cyklem 21 dni??
 
reklama
Ritka napewno wszystko będzie dobrze, oby szybko zleciało i obyś już miała to za sobą.

Młoda i super ja też mojego pilnuje :-)

Ja dziś 6dc, chyba id jutra zacznę testować. @ miałam równo 4 dni, jak się zaczęła odrazu tak i odrazu się skończyła zastanawiam się czy tylko to nie za krótko było i czy yo mi nie grozi jakimś krótkim cyklem 21 dni??
Ja dzisiaj mam 15dc i od przed wczoraj robię testy owu o 19:00 i z ciekawości sprawdzam czy będzie pik LH choć nie liczę na ten cykl wogule.

Jeśli chodzi o czas trwania okresu to u mnie trwa 4-5 dni a cykle są długie bo 40 dniowe. Także to nic wspólnego nie ma ze masz krótką @ to cykl będzie krótki. To ze sobą nie ma nic wspólnego.
 
Do góry