reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

reklama
Ja bym najpierw awanturę zrobiła, a po wyjściu się poryczała pewnie [emoji16] ale na szczęście do tej pory ani razu lekarz nie skomentował mojej wagi, a jestem gruba, bo ja mam naprawdę niewyparzoną gębę i pewnie ostro bym z nim pojechała. Mam w takich sytuacjach zawsze nagły przypływ odwagi, a potem jak emocje opadają, to wyję jak dziecko, bo mi przykro.
Ja ogólnie tez, ale takie sytuacje wzbudzają we mnie raczej ryk i nawet nie zdążyłabym nic powiedzieć[emoji23]
 
To jakiś żart!? [emoji50] Przecież to dobra waga do tego wzrostu. Mam identyczny wzrost i wagę 95kg i to jest otyłość, ale w życiu 70kg. Naprawdę Ci lekarze jacyś niepoważni, nie chcę im się pomóc i znaleźć przyczyny problemu, to wmawia ją takie głupoty kobietom. A potem się dziwić, że co druga z nas boi się pójść do lekarza, bo jest przekonana, że zostanie znowu głupio oceniona.
Ja trafiłam raz na gin w zeszłym roku która stwierdziła ze pewnie nie mogę zajść w ciąże bo jestem otyla, wzrost 172 waga 70...
 
Ja to się dziś wybrałam na koncert "Polskę kocham", który był emitowany na Polsacie, akurat trafiło, że u mnie w Gdańsku był, kilka godzin na nogach i padam na twarz, ale muszę Wam powiedzieć, że uświadczyłam ogromnej uprzejmości w komunikacji miejskiej, bo w drodze powrotnej, jak tylko wsiadałam do przepełnionego tramwaju, to dwóch młodych panów na raz wstalo, żeby ustąpić mi miejsca. Miły gest, bo mimo wszystko rzadko spotykane, zazwyczaj ludzie udają, że nie widzą kobiety w ciąży i odwracają wzrok.
 
Dziewczyny, przy rutynowej wizycie na siku przy podcieraniu poczułam szyjkę.. Trochę mnie to przeraziło.. Czy to możliwe żeby się tak opuściła? Myślę czy to powód do paniki :( jeśli tak to rano spróbuję zapisać się do jakiegoś lekarza.
 
Dziewczyny, przy rutynowej wizycie na siku przy podcieraniu poczułam szyjkę.. Trochę mnie to przeraziło.. Czy to możliwe żeby się tak opuściła? Myślę czy to powód do paniki :( jeśli tak to rano spróbuję zapisać się do jakiegoś lekarza.
Nigdy nie slyszalam o czyms takim... Boli Cie cos? Moze to tylko obrzek w przedsionku pochwy a nie szyjka? Najlepiej bedzie jak udasz sie do lekarza...
 
Dziewczyny wybaczcie nie miałam jak odrazu napisać. Torbieli nie ma na szczęście, ale niestety jest jakaś jakby blokada, jakby wgl hormony się zatrzymały śluzowka macicy wgl nie rośnie stoi w miejscu stąd i @ brak. A w dodatku dr źle mnie przez tel zrozumiał i myślał że ja na potwierdzenie ciąży ehhh.
Ale staram się 3mac pozytywnej wersji. Dostałam leki ( które dostałam dop w 4 aptece wrrr) i mam brać przez 10 dni po1 rano i wieczorem ( dziś wyjątkowo 2 na wieczór miałam wziąć) i onepomoga zregenerować slyzowke i jej urosnac, a po ich odstawieniu powinna za jakiś czas przyjść @ jak dalej nie przyjdzie to będziemy walczyć dalej. Tabsy to jakoś primolut nor. Wychodzi ze będę je brać do 13go. Plus taki ze dr pow że jak przyjdzie @ po tym to to już będzie normalny cykl z owu. 3majcie kciuki laski oby coś się w końcu u mnie ruszyło w dobrą stronę :-)
 
Dziewczyny wybaczcie nie miałam jak odrazu napisać. Torbieli nie ma na szczęście, ale niestety jest jakaś jakby blokada, jakby wgl hormony się zatrzymały śluzowka macicy wgl nie rośnie stoi w miejscu stąd i @ brak. A w dodatku dr źle mnie przez tel zrozumiał i myślał że ja na potwierdzenie ciąży ehhh.
Ale staram się 3mac pozytywnej wersji. Dostałam leki ( które dostałam dop w 4 aptece wrrr) i mam brać przez 10 dni po1 rano i wieczorem ( dziś wyjątkowo 2 na wieczór miałam wziąć) i onepomoga zregenerować slyzowke i jej urosnac, a po ich odstawieniu powinna za jakiś czas przyjść @ jak dalej nie przyjdzie to będziemy walczyć dalej. Tabsy to jakoś primolut nor. Wychodzi ze będę je brać do 13go. Plus taki ze dr pow że jak przyjdzie @ po tym to to już będzie normalny cykl z owu. 3majcie kciuki laski oby coś się w końcu u mnie ruszyło w dobrą stronę :-)
Wazne, ze wiesz co jest nie tak i nie jest to zadna torbiel! Bedzie dobrze, po lekach sie wszystko unormuje :) Trzymam kciuki mocno
 
Cześć dziewczyny!
Powodzenia wszystkim testującym dziś [emoji4] trzymam kciuki i czekam na kreseczki [emoji110][emoji110][emoji110]
 
reklama
Do góry