reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

Tez o tym pomyslalam, ale nie chce sie nakrecac. Tylko, ze wszedzie czytam, ze nie powinien mnie brzuch az tak bolec...

Myśle, ze to indywidualna kwestia u każdej kobiety, jednej nie będzie boleć, druga będzie umierać, inna będzie czuła delikatny dyskomfort[emoji846] ja np ani razu nie miałam plamienia implantacyjnego
 
reklama
@MartaSx jeśli mogę się wtrącić, nie idź na Polną, chyba że inaczej się nie da. Dziś spędziłam tam 5 godzin i wyszłam z kolejnym skierowaniem do szpitala bo - cukier to pół biedy, moja ciąża zdaniem lekarki jest patologiczna bo *jestem gruba*, a to gorsze niż cukier czy ciśnienie. Termin na szpital dzień przed wyjazdem, więc chyba zignoruje to.

O f*ck, wiesz co, tez jestem gruba i przeszłam wielu lekarzy (przez wizyty w szpitalach) i nigdy nie usłyszałam na ten temat ani słowa. Wspolczuje Ci, ja po czyms takim zaczelabym się zanosić z płaczu
 
Kochana ja do szczupłych też nie należę 161cm i waga 95kg ( [emoji848][emoji848][emoji848]) ale pierwszy raz się spotkałam żeby był taki chamski i perfidny lekarz. Dobrze że ma mnie nie trafił bo by była awantura na pół szpitala. Oj ale by przecinki leciały w tym szpitalu. Mój lekarz w życiu mi czegoś takiego nie powiedzial. Nawet nie wspomniał ani słówkiem o mojej wadze a co dopiero taki komentarz.
@MartaSx jeśli mogę się wtrącić, nie idź na Polną, chyba że inaczej się nie da. Dziś spędziłam tam 5 godzin i wyszłam z kolejnym skierowaniem do szpitala bo - cukier to pół biedy, moja ciąża zdaniem lekarki jest patologiczna bo *jestem gruba*, a to gorsze niż cukier czy ciśnienie. Termin na szpital dzień przed wyjazdem, więc chyba zignoruje to.
 
Witajcie dziewczyny :-) ja dalej maraton nocek dziś ostatnia wreszcie, ledwo żyje.

Wł siedzę u gina bo mam ból jajnika chyba torbiel :-( bardzo się stresuję co tam wyjdzie. @ ciągle nie dostałam od odstawienia już mam tego dość a te 1skl niby takie że mniej hormonów maja, a jak widać mi się wszystko pokiełbasiło :-(
 
I jak tak kochana wieści od lekarza wiadomo co się dzieje
Witajcie dziewczyny :-) ja dalej maraton nocek dziś ostatnia wreszcie, ledwo żyje.

Wł siedzę u gina bo mam ból jajnika chyba torbiel :-( bardzo się stresuję co tam wyjdzie. @ ciągle nie dostałam od odstawienia już mam tego dość a te 1skl niby takie że mniej hormonów maja, a jak widać mi się wszystko pokiełbasiło :-(
 
reklama
Do góry