reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

Dziewczyny może to głupie co napisze ale musiałam się ogolic. Wzięłam lusterko i usiadłam bo inaczej już nie widzę, brzuch mi zasłania. No i się tak gole tam i patrzę a tam taka kuleczka mi wystaje że środka przy wejściu. Wyczytałam że to macica może sie obniżać i że to normalne. Lekarza mam 24 kurde.
Może lepiej napisz mu smsa? Odczyta jak będzie mógł i odpowie, a Ty będziesz spokojniejsza [emoji6]
Kobietki korzystam ile wlezie. Serio. I na strasznym luzie. Ale dziś punkt kulmimacyjny A ja leżę z katarem gorączka i ogromna oprychą! Ohhh noooł.

Powiedzcie czy to reguła że przy przeziębieniu owu się przesuwa? Czy nie zawsze ? Poratujcie optymizmem!
O nieee... Gorączka na urlopie? Mega współczuję [emoji53] ale głowa do góry, w tym cyklu na pewno zafasolkujesz [emoji8]
No niestety dziewczyny, jedna kreska. Czekamy na @.
No i modlę sie, zeby ta @ przyszła zaraz, bo maz ma przyjechać za tydzien na tydzien, wiec jesli pojawi sie @ dzis lub jutro to powinnismy sie jeszcze załapać na początek dni płodnych
A może jednak test popołudniowy nie jest wiarygodny? [emoji16] Trzymam kciuki żeby albo @ już nie przyszła, a jak już musi przyjść to natychmiast, żebyś mogła podziałać z mężem jak będzie w domu [emoji4]

Ja leżę i nie mam siły na nic. Taki super dzień, w końcu bez mdłości, przypływ energii, więc porobiłam w ogrodzie, zrobiłam obiad i to jest za dużo jednak jak na mnie teraz [emoji16]
 
reklama
Może lepiej napisz mu smsa? Odczyta jak będzie mógł i odpowie, a Ty będziesz spokojniejsza [emoji6]O nieee... Gorączka na urlopie? Mega współczuję [emoji53] ale głowa do góry, w tym cyklu na pewno zafasolkujesz [emoji8]A może jednak test popołudniowy nie jest wiarygodny? [emoji16] Trzymam kciuki żeby albo @ już nie przyszła, a jak już musi przyjść to natychmiast, żebyś mogła podziałać z mężem jak będzie w domu [emoji4]

Ja leżę i nie mam siły na nic. Taki super dzień, w końcu bez mdłości, przypływ energii, więc porobiłam w ogrodzie, zrobiłam obiad i to jest za dużo jednak jak na mnie teraz [emoji16]
Nie szalej Kochana za dużo, teraz masz prawo odpocząć i robić mniej albo nawet nic [emoji16]
 
Nie szalej Kochana za dużo, teraz masz prawo odpocząć i robić mniej albo nawet nic [emoji16]
No niby tak, ale jak w końcu zaczęłam żyć to musiałam to wykorzystać [emoji16]

W ogóle mój pies czuje chyba dzidziusia bo ciągle mnie pilnuje. Nawet jak byłam w ogrodzie to cały czas była przy mnie, a ona raczej z tych co szybko siku i do domu [emoji16] teraz od kiedy leżę to leży mi na kolanach, no jest przekochana [emoji3590]
 
Dziewczyny może to głupie co napisze ale musiałam się ogolic. Wzięłam lusterko i usiadłam bo inaczej już nie widzę, brzuch mi zasłania. No i się tak gole tam i patrzę a tam taka kuleczka mi wystaje że środka przy wejściu. Wyczytałam że to macica może sie obniżać i że to normalne. Lekarza mam 24 kurde.
kuleczka? ale w ktorym miejscu?
 
No niby tak, ale jak w końcu zaczęłam żyć to musiałam to wykorzystać [emoji16]

W ogóle mój pies czuje chyba dzidziusia bo ciągle mnie pilnuje. Nawet jak byłam w ogrodzie to cały czas była przy mnie, a ona raczej z tych co szybko siku i do domu [emoji16] teraz od kiedy leżę to leży mi na kolanach, no jest przekochana [emoji3590]
To jest cudowne w zwierzakach [emoji3590]
 
Przepraszam za zdj ( z neta) ale jeśli to taka kulka ( większą lub mniejsza) to jest tylko obnizajaca się macica i szyjka wyczytałam. Zobacz załącznik 1022757
No właśnie coś takiego ale nie aż tak bardzo wystająca lekko tak. Kuźwa mam nadzieję że to nic złego. W pierwszej ciąży chyba tak nie miałam, tego co pamiętam

Wyczytałam że to może być od zaparć też, a jak brałam żelazo to trochę zdarzyło mi się przec.
 
Ostatnia edycja:
reklama
No właśnie coś takiego ale nie aż tak bardzo wystająca lekko tak. Kuźwa mam nadzieję że to nic złego. W pierwszej ciąży chyba tak nie miałam, tego co pamiętam

Wyczytałam że to może być od zaparć też, a jak brałam żelazo to trochę zdarzyło mi się przec.
Ale nie martw się bo z tego co czytałam to to nic złego czy groźnego po prostu tak czasem jest.
 
Do góry