reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

Dziewczyny może to głupie co napisze ale musiałam się ogolic. Wzięłam lusterko i usiadłam bo inaczej już nie widzę, brzuch mi zasłania. No i się tak gole tam i patrzę a tam taka kuleczka mi wystaje że środka przy wejściu. Wyczytałam że to macica może sie obniżać i że to normalne. Lekarza mam 24 kurde.
 
reklama
A ja trzymam kciuki, żeby były dwie kreski [emoji7] dziś będę zniecierpliwiona cały dzień, aż nie powiesz jaki wynik [emoji16]
@Rose 3mam kciuki za 2 kreski, ktoś musi przełamać te passę czuje ze to Ty [emoji2956] czekam na wieści [emoji16]
Rose ile mamy czekać ? Pokazuj dwie krechy
Haha dziewczyny bardzo mi miło, ze tak czekacie i mnie wspieracie, tym bardziej bedzie mi smutno jak Was rozczaruje :(
Test juz kupiony, ale jestem jeszcze w mieście czekam na wyniki krwi młodej (trzeba osobiście odebrać). Strasznie ja dzisiaj głowa bolała, wiec koniecznie chciałam jej sprawdzić płytki krwi. Ok 15 jedziemy do szpitala po wyniki, jadę do domu i robię test. Ale niestety zaczynam sie na @ czuć :(
 
Hej dziewczyny.
Dzisiaj słoneczna niedziela. Po żużlu wybierzemy się na rowery.

RoseGold trzymam za Ciebie kciuki!

U mnie brak bolących piersi(zawsze przed @ bolały) niby 5 dni do @ ale zaczynam mieć brązowy śluz więc tak za 3 dni już dostanę okres :/
A mnie wlasnie bolą piersi strasznie, typowo jak przed okresem, dlatego słabo to widzę :( a u Ciebie moze to po prostu tylko takie plamienie? Trzymam kciuki, zeby sie nie rozwinęło!
 
Dziewczyny może to głupie co napisze ale musiałam się ogolic. Wzięłam lusterko i usiadłam bo inaczej już nie widzę, brzuch mi zasłania. No i się tak gole tam i patrzę a tam taka kuleczka mi wystaje że środka przy wejściu. Wyczytałam że to macica może sie obniżać i że to normalne. Lekarza mam 24 kurde.
A to duża kulka czy mała kulka? Jesli mała to moze gruczoł Bartholina (chyba tak to sie pisze)?
 
reklama
Do góry