reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

Odebrałam wyniki młodej o takie bez szału sa. Miałyście kiedys do czynienia z podwyższonymi monocytami?
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    964,8 KB · Wyświetleń: 56
reklama
Kobietki korzystam ile wlezie. Serio. I na strasznym luzie. Ale dziś punkt kulmimacyjny A ja leżę z katarem gorączka i ogromna oprychą! Ohhh noooł.

Powiedzcie czy to reguła że przy przeziębieniu owu się przesuwa? Czy nie zawsze ? Poratujcie optymizmem!
 
Kobietki korzystam ile wlezie. Serio. I na strasznym luzie. Ale dziś punkt kulmimacyjny A ja leżę z katarem gorączka i ogromna oprychą! Ohhh noooł.

Powiedzcie czy to reguła że przy przeziębieniu owu się przesuwa? Czy nie zawsze ? Poratujcie optymizmem!
Ja myśle, ze to nie jest norma :) w sensie, ze nie ma żadnej pewności, ze owulacja sie przesunie :p
 
No niestety dziewczyny, jedna kreska. Czekamy na @.
No i modlę sie, zeby ta @ przyszła zaraz, bo maz ma przyjechać za tydzien na tydzien, wiec jesli pojawi sie @ dzis lub jutro to powinnismy sie jeszcze załapać na początek dni płodnych
 
No niestety dziewczyny, jedna kreska. Czekamy na @.
No i modlę sie, zeby ta @ przyszła zaraz, bo maz ma przyjechać za tydzien na tydzien, wiec jesli pojawi sie @ dzis lub jutro to powinnismy sie jeszcze załapać na początek dni płodnych
Rose taka szkoda a czułam że zobaczysz 2 kreski. To oby @ przyszła szybko sobie też tego życzę. Dziś mam jyz nie jakieś budzenie a definitywnie czerwone plamienie więc może się rozkreci? Niestety za przeproszeniem dostałam przy tym s****i macie tak czasem przy @ że was na WC goni?
 
Kobietki korzystam ile wlezie. Serio. I na strasznym luzie. Ale dziś punkt kulmimacyjny A ja leżę z katarem gorączka i ogromna oprychą! Ohhh noooł.

Powiedzcie czy to reguła że przy przeziębieniu owu się przesuwa? Czy nie zawsze ? Poratujcie optymizmem!
Pewnie ze nie jest reguła. Będzie dobrze 3mam kciuki Adzik [emoji3059]
 
Dziewczyny może to głupie co napisze ale musiałam się ogolic. Wzięłam lusterko i usiadłam bo inaczej już nie widzę, brzuch mi zasłania. No i się tak gole tam i patrzę a tam taka kuleczka mi wystaje że środka przy wejściu. Wyczytałam że to macica może sie obniżać i że to normalne. Lekarza mam 24 kurde.
Przepraszam za zdj ( z neta) ale jeśli to taka kulka ( większą lub mniejsza) to jest tylko obnizajaca się macica i szyjka wyczytałam.
a4a6ea65757ecb8d35d05e4cc6df122c.jpeg
 
Rose taka szkoda a czułam że zobaczysz 2 kreski. To oby @ przyszła szybko sobie też tego życzę. Dziś mam jyz nie jakieś budzenie a definitywnie czerwone plamienie więc może się rozkreci? Niestety za przeproszeniem dostałam przy tym s****i macie tak czasem przy @ że was na WC goni?
mi mama zawsze mowila, ze na @ gania do wc :p no i mnie teraz gania i to bardzo od kilku dni, wiec jestesmy dwie
Tobie rowniez zyczę, zeby @ sie w koncu zdecydowała i rozkręciła
 
reklama
mi mama zawsze mowila, ze na @ gania do wc [emoji14] no i mnie teraz gania i to bardzo od kilku dni, wiec jestesmy dwie
Tobie rowniez zyczę, zeby @ sie w koncu zdecydowała i rozkręciła
To super [emoji16] (dziwne że cieszę się z "kiblowej lataczki" [emoji2956]) ale może to dobry sygnał [emoji16]
Może znowu będziemy miały podobnie cykl [emoji8]
Powiem Ci ze jest jakaś nadzieja no wcześniej jak miałam te blokady hormonalne to czekałam na @ i było mi "sucho" i nic nie bolało, a teraz co jakiś czas czuje podbrzusze i tak się czuję mokro jakby już miało polecieć ale cis to blokuje, więc może organizm walczy o powrót do normy? [emoji16]
 
Do góry