reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

A Ty masz takie długie cykle czy robiłaś już test czy jak?
Testy negatywne, wizyta u lekarza jakąś tam niedomoga której fazy cyklu i kilka innych rzeczy ( poszłam też bo od 2go dnia po owi zaczęły mi s i e plamienia krwawienia i trwały ok 3 tyg aż do leków) dostałam ten orgametril na 7 dni ( 2 dni 2x2, i 5 dni 2x1) i brałam do przedwczoraj, teraz 2 dzień bez, po tym powinna być @. Zobaczymy. 2gi raz muszę mieć wywoływania lekami :-( dr powiedział że to też przez ten zespół niepekajacego pęcherzyka, i że jak nic się nie będzie ziemia to za 2-3 mące myślał y o monitoringu i zastrzyku.
 
reklama
O tak zakupy poprawiają nastrój. Ja już się nie nadaje na lazenie po galerii zaraz mi duszno, słabo. Dziś wlazlam do pepco kupiłam sobie bluzkę i małemu parę rzeczy już do szkoły. Brakuje mi tylko plecak i książki.
Zaraz jadziemy na grilla do znajomych.a ma, to też mnie wnerwia mial tydzień urlopu i przez ten tydzień nic nie zrobił nic kompletnie nawet naczyn nie umyl [emoji35]
Oj tak poprawiają, chyba że akurat jest Woodstock wszędzie pełno czlowiekow brudnych spocony h, proszacych na piwo a w sklepach tylko browar pasztety i chipsy, ano jeszcze kolejki dwugodzinne...
Ja rozumiem wszystko ale przyjeżdżać tydzień przed???!!
 
Witam się w sobotnie popołudnie [emoji6]

Co do psów to współczuję, pewnie każda taka ucieczka to ogromna nerwówka dla Was.
A co do ślubów też się wzruszam, tylko na swoim ani łzy nie puściłam [emoji16]
Też używam tamponow w pierwszych dniach, nie wyobrażam sobie @ bez nich [emoji16]

Dziś mam dzień lenia, pół przeleżałam, dopiero niedowno wstałam obiad zrobić.
A od rana poszaleliśmy i było cudownie, jak za starych dobrych czasów gdy nie trzeba było nic wyliczać [emoji16] w końcu mi się głowa trochę odblokowała [emoji3059]
Paola to cudownie zemasz taki dobry nastrój :-)
 
Stwierdziłam, ze najlepsze co mogę zrobić na poprawę humoru, to pojechać do Ikei :D
W związku z tym powiedzcie dziewczyny, co warto teraz w Ikei kupić? Byłam tam ostatnio jakoś w październiku, może od tamtej pory pojawiło się coś nowego[emoji846]
 
Oj tak poprawiają, chyba że akurat jest Woodstock wszędzie pełno czlowiekow brudnych spocony h, proszacych na piwo a w sklepach tylko browar pasztety i chipsy, ano jeszcze kolejki dwugodzinne...
Ja rozumiem wszystko ale przyjeżdżać tydzień przed???!!

Przedstawiłaś właśnie obraz Wolina w trakcie festiwalu Wikingów[emoji85] człowiek na pizzę przyjedzie, a nie ma gdzie zaparkować i gdzie usiąść. Nie wspominając o żabce, gdy chce się kupić coś do picia[emoji85]
 
Testy negatywne, wizyta u lekarza jakąś tam niedomoga której fazy cyklu i kilka innych rzeczy ( poszłam też bo od 2go dnia po owi zaczęły mi s i e plamienia krwawienia i trwały ok 3 tyg aż do leków) dostałam ten orgametril na 7 dni ( 2 dni 2x2, i 5 dni 2x1) i brałam do przedwczoraj, teraz 2 dzień bez, po tym powinna być @. Zobaczymy. 2gi raz muszę mieć wywoływania lekami :-( dr powiedział że to też przez ten zespół niepekajacego pęcherzyka, i że jak nic się nie będzie ziemia to za 2-3 mące myślał y o monitoringu i zastrzyku.
Ja miałam podobna jazdę ale dostałam dufostan na wywołanie 2 cykle pod rząd z monitoringiem tak samo.
Później dostałam clo i zastrzyk owitrell i od tego czasu jest wręcz książkowo 28-29dc i @ się pojawia nawet jak pęcherzyk nie pęknie to zawsze miałam monitoring i za wczasy już byłam na dufostanie aby nie wydłużał się cykl.
Może warto z lekarzem pogadać że nie ma na co czekać tylko odrazy zacząć od monitoringu i odrazy będzie wiadomo co się dzieje
 
Testy negatywne, wizyta u lekarza jakąś tam niedomoga której fazy cyklu i kilka innych rzeczy ( poszłam też bo od 2go dnia po owi zaczęły mi s i e plamienia krwawienia i trwały ok 3 tyg aż do leków) dostałam ten orgametril na 7 dni ( 2 dni 2x2, i 5 dni 2x1) i brałam do przedwczoraj, teraz 2 dzień bez, po tym powinna być @. Zobaczymy. 2gi raz muszę mieć wywoływania lekami :-( dr powiedział że to też przez ten zespół niepekajacego pęcherzyka, i że jak nic się nie będzie ziemia to za 2-3 mące myślał y o monitoringu i zastrzyku.
Ja od przeszło 10 cykli jadę na duphastonie od 17dc żeby mieć @. No to nieźle, to czekamy co będzie dalej. Niech ta @ już przyjdzie, najgorzej tak czekać na nowy cykl.
 
Paola to cudownie zemasz taki dobry nastrój :-)
Oj tak, nie wiem jak to możliwe, ale to cudowne uczucie tak się odblokować [emoji16] polecam!
Stwierdziłam, ze najlepsze co mogę zrobić na poprawę humoru, to pojechać do Ikei :D
W związku z tym powiedzcie dziewczyny, co warto teraz w Ikei kupić? Byłam tam ostatnio jakoś w październiku, może od tamtej pory pojawiło się coś nowego[emoji846]
Ojojoj ja to muszę Ikeę omijać, bo jak tylko wejdę nawet po nic to wnoszę pełno rzeczy [emoji16] ostatnio pojechaliśmy tylko po sztućce, a wyszliśmy biedniejsi o 7 stówek [emoji23] i w tym nie było nawet nic konkretnego, same pierdoły [emoji16]
 
reklama
Oj tak poprawiają, chyba że akurat jest Woodstock wszędzie pełno czlowiekow brudnych spocony h, proszacych na piwo a w sklepach tylko browar pasztety i chipsy, ano jeszcze kolejki dwugodzinne...
Ja rozumiem wszystko ale przyjeżdżać tydzień przed???!!
Oooo to z krosna jesteś:) blisko mnie:p
A to nie jest tak jak parę lat temu, że na czas festiwalu alkoholu nie sprzedają w żadnym sklepie?
Współczuję, nie lubię strasznie takich spendów[emoji52]

W tym samym czasie w Wolinie jest festiwal wikingów, tam też tydzień wcześniej już pelno ludzi tylko oprócz smrodu i picia to jeszcze z mieczami latają [emoji1787]
 
Do góry