reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

Byłam u lekarza wczoraj kazała dezaftan kupić ale byłam u rodzinnej.

Ogólnie pojechałam do pracy teraz wracam stęskniłem się [emoji23]

Madziolinka według mnie są dwie KRECHY ale dla pewności powtórzyłabym w dniu spodziewanej z moczu porannego
 
reklama
ja wole sobie sama wybrać xD

Ja nie przywiązuje do tego jakiejś szczególnej wagi. Po pierwsze nie jestem typem, który nadużywa testów - najwcześniej w dniu planowej miesiączki i to tez rzadko, raczej po kilku dniach spóźnienia, a po drugie testy mnie nigdy nie zawiodły, jak byłam w ciąży, to ciążę pokazywały, jak nie byłam, to nie pokazywaly :p dlatego nie patrzę na to, jaki to test
 
Dziewczyny, przesunął Wam się kiedyś PMS?[emoji23] dziś 8dc a ja wyje non stop. Jak widzę małego kotka - płaczę, jak widzę starego pieska - płaczę, jak widzę małe dziecko, chore dziecko, pająka bez nogi, obity ulubiony kubek, rysunek córki - płaczę. Suką jestem z natury, ale to jak przed chwila pocisnęłam mężowi, to aż mi w pięty poszło [emoji33] jak opowiedziałam mamie o tym, ze niepotrzebnie wyżyłam się na mężu, to się popłakałam. Piersi przestały mnie bolec dopiero ok 5dc.
Tak jakby naprawdę przesunął mi sie ten PMS. Miałyście tak kiedyś, czy to mój autorski wymysł?[emoji23]
 
Super wieści z tymi 3 jajeczkami, bo to potrójna szansa na powodzenie. Jeszcze się okaże, że przyjmą się wszystkie [emoji16][emoji16][emoji16]

Odpoczywaj teraz i czekamy, aż niedługo pochwalisz się dodatnią betą lub testem [emoji6]
Woow 3 jajeczka, zazdroszczę!!! [emoji173] teraz tylko zrelaksować się i cierpliwie czekać:)

Wszystkie masz z jednego jajnika? U mnie jest w prawym jajniku, ale dzisiaj doktor coś jeszcze zobaczył w lewym, ale nic nie mówił:p
Wczoraj na USG było po 1 w każdym jajniku prawy i lewy a dziś wyszło 2 w lewym i 1 w prawym
dobra, te plamienia mnie dobijaly i zrobilam test, 3 dni orzed @ w poludnie, wiec nie z pierwszego moczu. Wydaje mi sie ze bieli wizira nie ma, ale zobaczymy jutro z pierwszego zrobie.Zobacz załącznik 1002793
Jak dla mnie test dodatni
Ale ja po moich ostatnich 2 testach dodatnich nie robię więcej testow bo mnie oszukują i prawie zawsze na + wychodzą
Także zrobisz jak uwarzasz ja bym robiła betę
 
reklama
Do góry