reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

Jeśli chodzi o moje przeczucie to miałam.tak w zeszłym cyklu okresu nie było spać mi się chciało jajniki bolały A okres przyszedł z 10 dniowym opóźnieniem. Dlatego teraz moich żadnych objawow nie wiaze z ciaza bo i tak pewnie będzie jedna wielka klapa.

Ja zazwyczaj tydzień przed okresem odczuwam to, że ten okres przyjdzie.. strasznie bolą mnie plecy. A teraz nic, plus do tego jestem 4 dzień z rzędu w pracy po 12 godzin gdzie jestem przyzwyczajona do takiego trybu pracy, cały dzień na nogach a teraz nie daje rady, jestem tak słaba, że masakra.. co chwile muszę gdzieś przysiadac, robi mi się słabo.. i jakoś ciagle mi nie dobrze. Od urlopu dzielą mnie jeszcze dwa dni i nie mogę się już doczekać bo fizycznie nie daje rady, jestem bardzo zmęczona, co jest mega dziwne.. poza tym, że boli mnie brzuch tak jakbym miała zakwasy to pobolewa mnie też pęcherz dziwnie.
 
reklama
Ja zazwyczaj tydzień przed okresem odczuwam to, że ten okres przyjdzie.. strasznie bolą mnie plecy. A teraz nic, plus do tego jestem 4 dzień z rzędu w pracy po 12 godzin gdzie jestem przyzwyczajona do takiego trybu pracy, cały dzień na nogach a teraz nie daje rady, jestem tak słaba, że masakra.. co chwile muszę gdzieś przysiadac, robi mi się słabo.. i jakoś ciagle mi nie dobrze. Od urlopu dzielą mnie jeszcze dwa dni i nie mogę się już doczekać bo fizycznie nie daje rady, jestem bardzo zmęczona, co jest mega dziwne.. poza tym, że boli mnie brzuch tak jakbym miała zakwasy to pobolewa mnie też pęcherz dziwnie.
Doskonale Cię rozumiem. Ja nigdy nie mam żadnych objawów przed @ jak ma być to od razu z grubej rury przychodzi i trwa 3-4 dni czasami trwa 5 dni.
 
Doskonale Cię rozumiem. Ja nigdy nie mam żadnych objawów przed @ jak ma być to od razu z grubej rury przychodzi i trwa 3-4 dni czasami trwa 5 dni.

To masz gorzej bo nigdy nie wiesz czy się spodziewać tej miesiączki czy nie. Ale mówisz, że teraz boli Cię jajnik to chyba dobry znak, wierze, że Ci się udało w tym cyklu!!! [emoji3]
 
Ja zdania w lutym calusienki komplet robiłam lekarz mówi że jest ok więc teraz będziemy już prosto działać badań robić nie muszę
No to fajnie, że możecie od razu działać [emoji3059] będę trzymać za Was kciuki, a za miesiąc będziemy się tu chwalić testami [emoji16]
 
To masz gorzej bo nigdy nie wiesz czy się spodziewać tej miesiączki czy nie. Ale mówisz, że teraz boli Cię jajnik to chyba dobry znak, wierze, że Ci się udało w tym cyklu!!! [emoji3]
Nie biorę tego pod uwagę ponieważ w zeszłym cyklu też bolał mnie jajnik A nawet dwa i miesiączka przyszła.

Teraz zażywam clavelle i castagnus na uregulowanie cyklu więc mam nadzieję że jak ciąży nie będzie to @ się pojawi w terminie bez żadnego dnia opóźnienia.
 
reklama
Do góry