reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

reklama
[emoji23][emoji23] to w takim razie czekam na dobre wiadomości. Ja nie robię wcześniej testów ponieważ mam nieregularne @ i najdłużej mi się spóźnił 8-10 dni więc nie mam zamiaru testować i się stresować. Jak ma być ciaza to prędzej czy później się o niej dowiem jak nie z testów to w klinice gin mi powie[emoji23]

W sumie masz racje, rozsądne podejście [emoji4] Niechce się nastawiać ale jakoś czuje, że się udało tym razem.. jeśli się mylę to nie wiem skąd to dziwne samopoczucie [emoji853]
 
Ja też jestem z tych niecierpliwych i testowałam jeszcze przed terminem @ [emoji16][emoji16][emoji16]

Czekamy zatem na dobre wieści z Twojego testowania [emoji110][emoji110]
Podziwiam za cierpliwość w takim razie! Ja pewnie nie wytrzymam i będę testować jeszcze przed @ [emoji23]
 
Dziewczyny podjęłam decyzję po rozmowie z lekarzem i mężem w tym cyklu będziemy robić inseminacje.
Stwierdziliśmy że nie ma na co czekać trzeba działać lata uciekają teraz już 28 lat niby stara nie jestem no ale 30 coraz bliżej

My tez ten cykl jak nie wyjdzie to kolejne mamy marne szanse bo nie wiadomo jak mąż będzie w domu , teraz jest od okresu i aż do 23 dc będzie wiec jak nie zaskoczy to nawet nie inseminacja tylko in vitro . Ja mam już 34 lata wiec dopiero nie mam na co czekać [emoji17]
 
Ja też jestem z tych niecierpliwych i testowałam jeszcze przed terminem @ [emoji16][emoji16][emoji16]

Czekamy zatem na dobre wieści z Twojego testowania [emoji110][emoji110]

I jak było u Ciebie? Był pozytywny przed terminem @? [emoji3] (nie)dziękuje!!!!![emoji4][emoji4]
 
Dziewczyny podjęłam decyzję po rozmowie z lekarzem i mężem w tym cyklu będziemy robić inseminacje.
Stwierdziliśmy że nie ma na co czekać trzeba działać lata uciekają teraz już 28 lat niby stara nie jestem no ale 30 coraz bliżej
Ooo, no to szanse się zwiększają u Was [emoji4] macie już badania porobione czy to dopiero przed Wami?
 
Nie ma co się bardzo nastawiać, żeby potem nie było rozczarowania, ale nadziei też nie możesz tracić. Ja w każdym razie wierzę, że się udało [emoji6]
Wiesz co niby się nie nastawiam ale pewnie będzie tak że jak dostanę @ to będzie ryk. A jak się okaże że jestem w ciąży ( wierzę w twoja wiare) to będę skakać z radości.
 
reklama
W sumie masz racje, rozsądne podejście [emoji4] Niechce się nastawiać ale jakoś czuje, że się udało tym razem.. jeśli się mylę to nie wiem skąd to dziwne samopoczucie [emoji853]
Jeśli chodzi o moje przeczucie to miałam.tak w zeszłym cyklu okresu nie było spać mi się chciało jajniki bolały A okres przyszedł z 10 dniowym opóźnieniem. Dlatego teraz moich żadnych objawow nie wiaze z ciaza bo i tak pewnie będzie jedna wielka klapa.
 
Do góry