reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

Mnie boli brzuch i krocze dziś. W ogóle jakis dziwny dzień.
Wczoraj mieliśmy zakończenie zerówki w pracy koleżanka co prowadzi ta grupę zaslabla wezwali karetkę i się okazało że ma zawał. Masakra 36 lat.

Nast trzymam kciuki daj znać jak po wizycie

Młoda opiniami się nie przejmuj. Tak naprawdę zawsze się znajdzie ktoś komu coś nie pasuje. Wszystkim dogodzić się nie da.
Ja po prostu mam nadzieję że klinika się porządnie zajmie problemem i uda mi się zajść w ciążę.
 
reklama
Mnie boli brzuch i krocze dziś. W ogóle jakis dziwny dzień.
Wczoraj mieliśmy zakończenie zerówki w pracy koleżanka co prowadzi ta grupę zaslabla wezwali karetkę i się okazało że ma zawał. Masakra 36 lat.

Nast trzymam kciuki daj znać jak po wizycie

Młoda opiniami się nie przejmuj. Tak naprawdę zawsze się znajdzie ktoś komu coś nie pasuje. Wszystkim dogodzić się nie da.
Straszne, w tym wieku.. oby wszystko było w porządku.

Dzień dobry laski. W Świebodzinie dzisiaj ma być apogeum ciepła, nie ruszam się z domu. Ja od przedwczoraj na przeciwbólowych bo funkcjonować nie idzie. Robię kawę i zabieram się do uzgadniania reklamy na nowy sklep.
 
Dziewczyny klinikę mam na 11 lipca i kolejne badania nasienia bo powiedzieli że badań nasienia od urologa nie wezmą pod uwagę ponieważ klinika robi badania całkiem pod innym kątem niż urolog.
 
reklama
Do góry