reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

reklama
Hej dziewczyny :)
Ja mam jutro termin @, mam przeczucie że się udało ale mam co jakiś czas bóle jak na @... Nie cały czas jak przed tylko np przez minutę i przestaje także nawet nie biorę nospy.. Testować będę w czwartek/piątek jeśli nie przyjdzie. Jak przyjdzie to też nie będzie tragedii.. Ciężki mam teraz czas w życiu a to nie sprzyja ciąży i zapłodnieniu.. Byłam dziś u fryzjera rozjaśnić sobie włoski i jestem mega zadowolona i dobrze się czuje. Jeśli nie uda się teraz to tak jak mówiłam zrobię badania na wszystko co się da i zacznę się leczyć. Ale ja czuję że to może być to, jestem jakaś pozytywnie nastawiona mimo tych bóli.. Ale nie wiem czy one są normalne hmm?
 
Cześć dziewczyny,
Trochę mnie tu nie było, bo ciężki weekend za mną, odpocząć nie było czasu a co dopiero zajrzeć do tel [emoji53] trochę popracowaliśmy w ogrodzie, trochę poimprezowaliśmy.. powiem Wam, że poczułam się jakbym znowu była w liceum i to było cudowne uczucie [emoji3059] trochę się zatraciliśmy w tym dorosłym życiu, ostatnie lata to ciągła gonitwa, bo najpierw ślub, potem dom... Postanowiliśmy więc wrzucić na luz i więcej czasu mieć dla siebie, nawet kosztem nieogarnięcia innych spraw, które mogą poczekać [emoji4]
Uff, w końcu Was nadrobiłam [emoji16]
@MartaSx jestem w szoku jak Cię załatwili z tym grafikiem... Tak to jest iść komuś na rękę [emoji849]
@młoda1994 cieszę się, że w końcu trafiłaś na dobrego lekarza, który Cię poważnie potraktował [emoji6] teraz to już chwila moment i będzie fasolka [emoji106]
@RoseGold ale Was przeciągają z tym autem..masakra [emoji53] za to jak już dostaniecie to jaka radość będzie [emoji16] i przykro mi, że Cię @ nawiedziła, trzymam kciuki za kolejny cykl, żeby udało się zgrać z mężem [emoji110]
@Aneczka85_01 ja polecam Kraków na taką szybką wyprawę, chociaż to zależy jak masz daleko do obu miejsc, najlepiej wybrać tak, żeby jak najmniej czasu stracić na dojazd, a więcej poświęcić na zwiedzanie [emoji6]
Też mam taką nadzieję że jak tylko się dostanę do kliniki to będzie niebawem fasolka. Mam dobre nastawienie że w końcu coś się ruszyło i mam małe światełko zielone spowodowane otrzymaniem skierowania do kliniki.

Za Ciebie w dalszym ciągu trzymam kciuki.
 
Hej dziewczyny :)
Ja mam jutro termin @, mam przeczucie że się udało ale mam co jakiś czas bóle jak na @... Nie cały czas jak przed tylko np przez minutę i przestaje także nawet nie biorę nospy.. Testować będę w czwartek/piątek jeśli nie przyjdzie. Jak przyjdzie to też nie będzie tragedii.. Ciężki mam teraz czas w życiu a to nie sprzyja ciąży i zapłodnieniu.. Byłam dziś u fryzjera rozjaśnić sobie włoski i jestem mega zadowolona i dobrze się czuje. Jeśli nie uda się teraz to tak jak mówiłam zrobię badania na wszystko co się da i zacznę się leczyć. Ale ja czuję że to może być to, jestem jakaś pozytywnie nastawiona mimo tych bóli.. Ale nie wiem czy one są normalne hmm?

Trzymam kciuki żeby @ nie przyszła [emoji110][emoji110][emoji110]

Też mam taką nadzieję że jak tylko się dostanę do kliniki to będzie niebawem fasolka. Mam dobre nastawienie że w końcu coś się ruszyło i mam małe światełko zielone spowodowane otrzymaniem skierowania do kliniki.

Za Ciebie w dalszym ciągu trzymam kciuki.

No właśnie, super, że się zaczęło coś dziać w końcu i co najważniejsze idzie w dobrym kierunku [emoji6] jednak dobry lekarz to podstawa
Dziękuję [emoji11] może tym razem zaskoczy [emoji16]
 
Bóle są normalne. Ja zaczęłam je intensywnie odczuwać około tygodnia przed terminem @, gdzie u mnie nawet na okres pojawiają się dopiero tego samego dnia lub dzień wcześniej. I były naprawdę intensywne, raz bolało, a potem przechodziło i tak przez kilka tygodni.
Hej dziewczyny :)
Ja mam jutro termin @, mam przeczucie że się udało ale mam co jakiś czas bóle jak na @... Nie cały czas jak przed tylko np przez minutę i przestaje także nawet nie biorę nospy.. Testować będę w czwartek/piątek jeśli nie przyjdzie. Jak przyjdzie to też nie będzie tragedii.. Ciężki mam teraz czas w życiu a to nie sprzyja ciąży i zapłodnieniu.. Byłam dziś u fryzjera rozjaśnić sobie włoski i jestem mega zadowolona i dobrze się czuje. Jeśli nie uda się teraz to tak jak mówiłam zrobię badania na wszystko co się da i zacznę się leczyć. Ale ja czuję że to może być to, jestem jakaś pozytywnie nastawiona mimo tych bóli.. Ale nie wiem czy one są normalne hmm?
 
Dziewczyny, ja to dziś na dupie usiedzieć nie mogę. Mam wizytę kontrolną na 13.50. Ogólnie na luzie, bo mam super lekarza. Martwię się tylko, czy szyjka mi się nie skróciła, bo tydzień temu na IP jak byłam, to była o 1cm krótsza niż wcześniej.
 
Mnie boli brzuch i krocze dziś. W ogóle jakis dziwny dzień.
Wczoraj mieliśmy zakończenie zerówki w pracy koleżanka co prowadzi ta grupę zaslabla wezwali karetkę i się okazało że ma zawał. Masakra 36 lat.

Nast trzymam kciuki daj znać jak po wizycie

Młoda opiniami się nie przejmuj. Tak naprawdę zawsze się znajdzie ktoś komu coś nie pasuje. Wszystkim dogodzić się nie da.
 
reklama
Dam znać na pewno.

To straszne z tym zawałem, szczególnie w takim wieku [emoji50]
Mnie boli brzuch i krocze dziś. W ogóle jakis dziwny dzień.
Wczoraj mieliśmy zakończenie zerówki w pracy koleżanka co prowadzi ta grupę zaslabla wezwali karetkę i się okazało że ma zawał. Masakra 36 lat.

Nast trzymam kciuki daj znać jak po wizycie

Młoda opiniami się nie przejmuj. Tak naprawdę zawsze się znajdzie ktoś komu coś nie pasuje. Wszystkim dogodzić się nie da.
 
Do góry