reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy nie-kontrolowane czyli zabawne powiedzonka,teksty,opowieści naszych Szkrabów

reklama
mieszkamy przy ulicy Palacza. dziadkowi z Krakowa coś się pomieszało i mówi, patrząc przez okno:
- straszny korek na tego Palikota
Piotruś patrzy na dziadka i mówi:
- Palikot?
a potem poważnym tonem dodaje:
- dziadzia, kot nie pali.

rany.. kiedyś nie mogłam się doczekać kiedy to moje małe zacznie mówić, a teraz zaczynaja się pytania: "a cio to jest?", "a po cio?" aaaaaaa, pomocy :-D
 
hjahahha Leyna ale sie usmialam z "palikota" :D:D:D

u nas podobnie jak u bedytki przyznam ze ja juz nie spamietuje wszystkich tekstow malej.. co chwile z czyms wyskakuje:Dwszyscy sie tu pokladajaze smiechu:)

aale zgadzam sie co do pytan "dlaczego" jeju.. ja czasami juz nie mam cierpliwosci bo.. dzis mnie zawalila cala seria pytan "why why why" wstyd ale po jakims 30stym why mialam dosyc i mowie jej "idz spytaj taty " no to poszla spytala .. ten jej odpowiedzial "Because." naco mala jak gdyby nigdy nic stwierdzila "aaaaaaa OK!" i odeszla z zadowloona mina. hm :)
 
Domiska, no jak ladnie sobie Sam poradzil krotko i zwiezle :-p:-D;-)

Leyna, Piotrus super :-D I jaki madry z niego chlopczyk :tak::-)

Bedytka, i nas tez tekstow najrozniejszych masa, az trudno wszystko zapamietac :-)
 
U nas na pytanie "a ciemu" wymyslam rozne mozliwe odpowiedzi, odpowiedz "bo tak" albo "bo temu" juz nie dziala. Raz ja zastrzelilam tekstem "bo nie ma dzemu", ale juz za drugim razem uslyszalam "a ciemu?" a za trzecim z kolei wielki smiech i stwierdzenie "mama, je dziem, mama lobi jaja" - no i tym razem to ona mnie zastrzelila (ostatnio powtarza za kazdym razem jak cos broi "Doda lobi jaja".
 
reklama
Hahaha Karoo, myslalam, ze spadne z krzesla jak przeczytalam o Jagodzie i jej "jajach" :-D:-p:-D:-D Cudna jest! hahahah

U nas pytanie a co to? a kto to? a jak? a kolol?ciemu? itd. na okraglo, czasami juz nie reaguje, wiec Sara sama sobie odpowiada :-p
 
Do góry