reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy nie-kontrolowane czyli zabawne powiedzonka,teksty,opowieści naszych Szkrabów

reklama
Sandra, ja juz od jakiegos czasu po kazdej odpowiedzi mojego dziecka na pytanie musze robic rekonesans co jest prawda, a co totalna sciema... W duzej mierze to sciema - dzisiaj powiedziala mojej mamie, ze ma goraczke, ze byla z tata u lekarza, a co prawda jest przeziebiona, ale ani goraczki nie ma ani u lekarza nie bylismy...
 
Sandra, ja juz od jakiegos czasu po kazdej odpowiedzi mojego dziecka na pytanie musze robic rekonesans co jest prawda, a co totalna sciema... W duzej mierze to sciema - dzisiaj powiedziala mojej mamie, ze ma goraczke, ze byla z tata u lekarza, a co prawda jest przeziebiona, ale ani goraczki nie ma ani u lekarza nie bylismy...
:-D:-D:-D Mala klamczuszka z Jagodzianki ;-):-D;-) ale dobrze wiedziec, ze nie tylko Sara "sciemnia" :-p
A moze rzeczywiscie to tylko bujna wyobraznia normalna dla dzieciaczkow w wieku naszych ;-):-)
 
Dzisiaj nasze kochane Jagodziatko wskoczylo na tatusia z samego rana :p z golym tylkiem bo wlasnie siedziala na nocniku, siadla na nim i rzucila tekstem trzesac nim z calej sily "tata, tawaj!!!!!" (tata, wstawaj) - ubaw mielismy po pachy :-D
 
Haha, Karoo, slodkie sa takie pobudki :-D:-) Sara tez mi czesto takie urzadza, a jak moja siostra jest na weekend w domu to nawet nie wiem kiedy Sara z pokoju wychodzi i wpakowuje sie Monice do lozka :-p:-)

Domiska, ale cudna zmiotka :tak::-):tak: My mamy taka na kiju, tzn. Sara ma :-p:-D
 
Wyszlam dzis rano spod prysznica i rozpoczelam wsmarowywanie w cielsko specyfikow upiekszajacych:-p, nie bardzo zwracajac uwage, co obok mnie robi Pszczola. Nagle patrze, a ona stoi z rajtkami i gaciami opuszczonymi do kolan i jezdzi sobie po golym tylku moim roll-onem wyszczuplajacym (na brzuch, garnier btw, niezly;-)):szok:. Pytam, co robi, a ona: "Śmaluję śwój CIULITIŚ psiecieź":-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D Umarłam normalnie....:-D:-D
 
chyba też bym trupem padła:-):-):-)
wczoraj czytamy z Alką książeczki, mówię do niej teraz ty czytasz, a Alka: "ja nie umiem ćitać", pytam jak to nie umiesz a ona na to: "nie umiem, bo nie mam okulałów":-D:-D:-D
ale potem się dała przekonać do samodzielnego czytania, schyliła się nad Kopciuszkiem i pytam co czytasz, a ta: "dawno, dawno temu":-p
 
reklama
Dominique, Bedytka, boskie sa te Wasze male kobietki :-D:tak::-D:tak::-DUsmialam sie i z waleczkow tluszczyku Pszczolki i z malej slepotki Alutki ;-):-D;-)Swietne!!!

A Sara wczoraj do lez rozczulila moja mame, moja babcie i dziadka, bo ni z tego, ni z owego, przytulila sie do mojej babci i mowi:
"Moja Fela*, tylko Saly, kofam* ciem" :blink::blink::blink:
* nie wiem czemu, ale Sara zamiast H wypowiada F :-p
 
Do góry