reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy nie-kontrolowane czyli zabawne powiedzonka,teksty,opowieści naszych Szkrabów

Alka jak coś spadnie to mówi DUP.... ale na tym koniec:tak:
Dominique jaka empatia u Pszczoły:szok: no ale tatusia słusznie chyba opieprzyła, co??
Szanti nawet nie próbuję sobie tego wyobrazić, bo bym padła ze śmiechu:-)
 
reklama
Hahaha, Domiska, ale slodko musiala Szantusia wygladac jak to mowila :-D:-):-DAparatka mala i widze, ze kinomanka z niej rosnie ;-):-)

Dominique, prawie z krzesla spadlam :-D:-D:-DNormalnie Pszczola jest najlepsza :-DA co P. na to? ;-):-D;-)

Sara wczoraj pierwszy raz powiedziala "musiu, cham cie" (tak to mniej wiecej brzmialo ;-)), ale i tak prawie sie poplakalam :sorry2:
 
ojj Sandrus pieknie to brzmi prawda?:) tak cieple dla matczynego serca :)


ja tak sie rozczulam jak mala na mnie wskakuje jak wracam z pracy i mowi I missed you mommy.. tez tak slodziutko :D
 
Sarka i Szantusia- słodziachy jedne a mamusie to muszą dopiero być przeszczęśliwe jak coś takiego słysza...mam nadzieję że i ja sie doczekam...:sorry:moje dziecko od tygodnia mówi tata:confused2:
 
mada tylko patrz jak z dnia na dzien uslyszysz jakies mile slowka nawet sie tego nie spodziewajac :D

moje dziecko z dnia na dzien coraz gorszy klamczuszek.. nie chciala bym jej wyczyscila uszka dzis to mi powiedziala tak " Mommy sostaw mnie! I am sick!"

w ogole od niedawna upodobala sobie i do mnie i meza.. ale glownie do meza mowi .. po imieniu.. non stop tylko Sam to sam tamto albo Dominiiika Dominiiika .. do mnie przyznam sie jeszcze nie tak czesto ale do Sama non stop sadzi po imieniu..

:(
 
Domiska, Szantusia bardziej rozgadana w tych sprawach ;-) ale rzeczywiscie - brzmi to cudownie! Chociaz u nas narazie tylko raz Sara powiedziala, ze mnie kocha, tak to tylko przytula sie i mnie caluje :sorry2:

Mada, doczekasz sie kochana, doczekasz! :tak::-)

A Sara normalnie mnie powala na kolana ostatnio.
Wczoraj siedzi na nocniku i robi kupsko. Nagle widze, ze oblizuje palec :szok: wiec podbiegam i pytam:
- Co robisz? Kupe jesz?? :szok:
A Sara:
- Nieee maaaamoo, kozeeeeee.
:-D:-p:-D Oczywiscie jej powiedzialam, ze tego tez sie nie je :-p

Albo dzisiaj - wystawilam Sary spiworki na allegro, no i mowie jej, zeby je zostawila na polce, bo jak je sprzedamy to bedziemy miec "sześć" (Sara na pieniadze mowi, ze ma "sześć"), a Sara:
- Taaak, duzio kasy! :-D:-p:-D

No a poza tym to jak u Domiśki - często mowi do nas po imieniu :tak::-)
 
Sandra masakra hhihi ale z Sary smieszek maly :D:D:D

ale w ogole jestem w SZOKU ze tak odmienia poprawnie wszytskie wyrazy! i tak gramatycznie mowi !!! mamo, koze itd tak bardzo gramatycznie!!! :D gratulacje dla Saruni !!!!:)))
 
Sarka, Szanti - słodkie jesteście, Dziewczynki:tak:

Pszczoła dzis ze starsza siostra ogladala "Shreka Trzeciego" i tam pod koniec jest scena, gdzie Fione oplatuje lina na rozkaz Ksiecia z Bajki. Pszczola widzac to zerwala sie z fotela, podbiegla do telewizora, zacisnela rece w piastki, zrobila wsciekla mine i wrzasnela: "Odawaj Silekowi (*shrekowi) Fionke ti niedobli gupi księźniku (*książę)!":-D:-D:-D:-D
za bardzo cos bajki przezywa ostatnio:dry:

A a'propos wyjadania z nosa, to tez ostatnio Pszczole na tym przylapalam, a zapytana co robi, odpowiedziala: "Plawdzam czi są doble moje gluty":baffled::-D. Stwierdzila, ze niedobre, na szczescie:tak:
 
reklama
ale w ogole jestem w SZOKU ze tak odmienia poprawnie wszytskie wyrazy! i tak gramatycznie mowi !!! mamo, koze itd tak bardzo gramatycznie!!! :D gratulacje dla Saruni !!!!:)))
Domiska, wlasnie Sara zaczela odmieniac wyrazy niedawno i powiem Ci, ze popelnia bardzo malo pomylek :tak:
Nie potrafi tylko sie nauczyc, ze mowi sie "z mamą", a nie "z mamem" :-p:-) Ale co tam, w koncu sie nauczy, a jak mowi blednie to ja powtarzam to za nia juz poprawnie :tak::-)

Dominique, Pszczola jest boska! :tak::-D:tak:
Sara tez oglada "Sieka" ;-):-) ale jeszcze ksiecia bic nie chciala ;-):-D
 
Do góry