reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ROZMIARY UBRANEK, SMOCZKÓW, PAMPERSÓW ITP.....

reklama
widze ze temat troche zszedł na inne tory wiec i ja mam pytanie czy używacie szmponu bo ja narazie myję główke płynem tym co całe ciałko ale chcę teraz kupic szampon tylko nie wiem jaki najlepszy
 
U nas najlepiej sprawdziły się kosmetyki nivea baby- żel do mycia ciała i włosów (ale włosków nim nie myję, bo skóra na główce niefajna się Martusi po nim zaczęła robić), szampon rumiankowy i oliwka w żelu.
A wracając do tematu- Martunia już od jakiegoś czasu w pampersach 4, a ubranka w większości 74, choć ma jakieś 65 cm długości :-)
 
My nie uzywamy szamponu
Mati uzywa pampersow 4, ubranka jescze niektore ale tylko z hm na 62 a reszta na 68, sporadycznie 74...
a juz podostawalismy dresiki na 80 cm...
 
Pampersy uwazam za jeden wielki niewypal ( subiektywna opinia ), kochamy huggiesy 4, nosimy body rozmiar 74, pajacyki rozmiar 80 a reszta raczej 74 ale tez kilka sztuk 80. Nie wiem jak to jest ale juz od miesiaca zakladam Eliaszowi ciuszki dla dzieci 6- miesiecznych ;-)
 
Asia, nieźle z tymi ciuszkami :-)
Nam też najbardziej pasują huggies, tylko 3 są już za małe, a 4 jeszcze trochę za duże, pampersy 4 są ciut mniejsze- a może różnica wynika z tego, że są trochę inaczej wykrojone. Ale jak dla mnie pampersy ze streczem są znośne, bo 3 bez streczu mnie do szału doprowadzały. Jak skończymy tą paczkę to może huggies 4 będą już dobre- zrobiliśmy zapasik- w Geant są w promocji huggies chyba po 39 zł i do tego książeczka gratis (książeczki są 4, jeszcze nam jednej brakuje :-)), z tyłu książeczki jest cena 9,90 :-)
 
Kasia a nie wiesz do kiedy ta promocja?/
my co prawda uzywamy pampersów ale co tam jak tanio i mowicie ze dobre
ale my nadal 3 i jeszcze wcale nie wydaja mi sie małe
 
Dziewczyny jesli macie Kaufland w poblizu to zagladajcie od czasu do czasu. Juz 2 razy kupilam Huggiesy na promocji. Huggiesy 4 w liczbie 66 sztuk - 37 zl - oplaca sie , a jakie one chlonne i wygodne fiu fiu ;-)
 
reklama
Beata, ta promocja jest do niedzieli 12.11. i dotyczy właśnie tych paczek, co pisała Asia- rozm. 4: 66 szt, rozmiar 3: 78 szt. A książeczki są fajowe- o przygodach Kubusia Puchatka, ze sztywnymi kartkami, i - nie wiem jak to nazwać- jak się otwiera książeczkę to niektóre postacie są "odstające" (?) tak wycięte i złożone, że po rozłożeniu kartek są jakby przed kartką... ale namotałam, później zrobię fotkę i wkleję.
 
Do góry