reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzimy - nasze porody, dzieciaczki i życzenia dla rozdwojonych mamuś

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
właśnie wróciłam z ktg. mam piękne skurcze co 15 min ale jeszcze bez rozwarcia. Powinno coś się z tego przez noc rozkręcić. Pani doktor kazała mi zatrudnić męża i jak się uda to jutro już będziemy razem. weeeeee a tak niewinnie się zaczęło.
 
reklama
Tak tylko się pochwalę:
Młoda urodziła się 10 stycznia o 15.15 przez cc. Miała 51cm, ważyła 3,390:-). Mimo komplikacji teraz wszystko już jest ok, właśnie wróciłyśmy do domku:-)
 
Princess GRA TU LA CJE !!! :-D:-D:-D Odpoczywaj i wracaj do nas opisać wrażenia!! :-D:-) Fajnie, że trzymasz już Córcię w ramionach.... :happy2:

9hwVp1.png
 
AdiLea rownież GARTULUJĘ z całego serca!!! :-D (pisałam juz gratulacje dla Ciebie na forum BB zaraz po niusie że masz Córeczkę)

Cieszę się że już jesteście w domku - dbaj o Kruszynkę i wracaj do siebie!! :tak:
No i - do zobaczenia na forum o pielęgnacji Maluszków :-D Choć my jak widzisz jeszcze w dwupaku... :-(
9hwVp1.png
 
Princess, Adilea, gratuluję. Fajnie miec już to za sobą, a teraz tulić dzieciaczki :tak::-D;-). Wracajcie szybko do formy, a dzieciaczkom życzymy zdrówka.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry