reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
o tej porze taka piosenka no no no !!!!!!!!!!!!!!!!
A u nas spokój. BYlysmy sie poogladac na wizycie w srode. dzidzia spora i baaardezo ruchliwa. Co tam u was?? Jak pogoda??
 
reklama
Hej Renna:)))
Który to tydzień?Płeć znacie?
Leżę na meteracu pełnym piasku...pies wniósł jak przylazł:(
Dalej leje.Piję Nimesil,głowa przechodzi,mdłości nie,nawet wodę ledwo co przyjmuję. :(
 
Carola uważaj na siebie!! :* Może przytulanki zaczynają "działać" w brzuszku i stąd te samopoczucie?... Na wszelki wypadek, nie dźwigaj za dużo, nie noś, nie przemęczaj się :no: :*

Renna na kiedy masz termin porodu? :-) Musimy dopisać Cię do listy rodzących (Wiola ma w sygnaturce nasze daty porodów poukładane po kolei ;-) ). Wiesz już, jaka płeć? :-)
 
Serge w tym cyklu szansy nie ma,za mało przytulanek przez przeprowadzkę,wczoraj znowu padłam jak kawka.Co do dźwigania to nie da rady...wiesz jak to przy sprzątaniu po remoncie i ustawianiu mebli? :(
Niby w ogóle nie powinnam dźwigać bo kręgosłup mam chory.
No ale tak jak mówiłam,nie ma na co liczyć więc nie ma się co przejmować bo to wina bromergonu.
Chyba glazurnicy przyjechali,a ja w łóżku,znaczy się na materacu:)
 
Cześć dziewczyny..

Carola ja też mam mdłości po bromergonie... biorę go od dwóch miesięcy i chyba niestety jest coraz gorzej... na początku mdliło mnie średnio raz w ciągu dnia, a teraz to właściwie po każdym posiłku...
Także współczuję Ci Carola....
 
Nooo ja tylko pierwszego dnia źle się czułam...teraz czasami mnie złapie jakaś mdłość czy złe samopoczucie.
Przed wczoraj zapomniałam łyknąć tabletkę a wczoraj wzięłam bardzo późno,może to dlatego tak się czuję...
Po Nimesilu już przechodzi ale słaba jestem,nie mam siły wstać a muszę bo pracownicy już się przebierają na dole a ja pół naga...

KOCIE jesteś cała????
 
Carola biedactwo... :-( Wiem jak to jest przy remoncie czy przeprowadzkach... :tak: :-( Ojj, przydał by Ci się dłuuugi urlop od problemów i "dnia codziennego"...

Ajas witaj z rana :-)

A gdzie Rurka, Jos, Zizi, Lil, Asionek, Agapa, Młodamamusia, Just, Made, Pysia, Wiolka, Mary-beth?... No i najważniejsze - czy KOCUREK dalej w Dwupaku???


 
Ostatnia edycja:
Hej, jestem jestem. Miałam okropna noc. Najpierw strasznie chciało mi się spać, tak że nawet filmu nie zobaczyłam do końca, później jak o 3 zadzwonił budzik, żeby wziąć tabletkę to zasnąć nie mogłam :( Rano tradycyjnie obudził mnie Łukasz, a później na pobranie krwi... eh

Napisałam do Kocurka, ale coś cisza...
 
Rurka buźka :* Współczuję Ci nocki... :-( Ja też tak miałam przez jakiś czas na początku, że o 21:00 już grzecznie do łózia szłam spać, a o 3-4 rano pobudka na amen i nie szło zasnąć :no: :dry: Na szczęście, szybko przeszło! :tak:

Kocurka trzeba chyba wywołać... ;-)

SN150112.jpg
 
reklama
nie ma kota z poranna kawa... podejrzane ... moze mamy mala czarna panne albo mala czarna wage? :) ...

KOCUUUUUUUUUURRRRRRRROOOOOOOOOO : odezwij sie!!!

carola : wspolczuje mdlosci!

renna, ajas : hej !

serg : no w tym roku Boze Narodzenie bedzie dla was wyjatkowe :) takie jak Moje w 2008 :))))) widzisz los was wynagrodzil :)

asionek : bidulko... jak zebra i plecy ...? dasz rade, jeszcze naparwde tylko tydzien-dwa :)

a ja siedze wkuta, kobita co miala przyjsc w domu pomoc w kulki sobie leci... Miala byc 1àmin temu... mialabym caly dzien to i pol godziny bym w nosie miala
ale przychodiz na 2h z zegarkiem w reku 3 nie moze, 2h15 tez nie, bo ja wychodze do przedszkola i do tego jeszcze sie 10 spoznia i pozniej 2 razy telefon po 5 min i tak na serio z 2h oplaconych 1,5 godizny pracy.. a dla mnie to spora roznica bo ja sie nie widze teraz w roli nadrabiania nawte pol godizny odkurzacza... pomijajac fakt ze na czarno a stawke sobie zazyczyla jak na bialo (prawie) tylko ze ja na czrano od podatku sobie nie odpisze ... wiec troszke drogo mnie jej opierdzielanie sie kosztuje...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry