reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziewczyny,cała się trzęsę...Oliwia dostała wiadomość od matki:Nie spodziewałam się tego po tobie.Żegnaj Oliwio.
Co ta stara idiotka sobie myśli??????????????Jak tak można traktować dziecko???????????
 
reklama
Zizi,to na NK poszło...
Kuźwa...nie odzywa się do małej od 2 dni a Oliwka jak wróci ze szkoły to na pewno będzie chciała do niej zadzwonić...jak jej wyjaśnię dlaczego mama nie odbiera???
Normalnie słabo mi,nie mogę,nie wierzę...a kilka dni temu mówiłam mężowi,że kiedyś potraktuje ją jak i mnie...ale nie spodziewałam się,że tak szybko...
 
no ja mam termin na 1 -szego stycznia wiec 25 tydzien leci sobie i wiemy ze bedzie druga kobietka :) Choc na 100% to pewnie dopiero bede wiedziala jak sie urodzi :)
 
zizi nie wiem, czy carola może takie rzeczy robić... które stawiały by ją w złym świetle przed sądem :(...

Dzień dobry wszystkim :) :) :)
 
Carola głęboki wdech i wydech. Zachowaj spokój, jesteś silna kobieta, a Oliwka na pewno potrzebuje w tej sytuacji Twojego spokoju...
A matka myśli tylko o sobie, niestety, nie o Oliwce... :-:)-(
 
Hej Kocie,dzwoniłam do PCPR-u,Panie w terenie,zadzwonią jak wrócą...nie wiem czy Oliwce pokazywać te wypociny...jutro miała do niej przyjechać bo sobota ale Oliwka od kilku dni mówi,że nie chce się z nią spotkać...nie dziwię się po tym co widziała w sądzie...

Ajas,dokładnie..Oliwka nie robi co mamusia każe i ją skreśliła jak i mnie.
Papierosa! A skończyły mi się... :(
 
Renna gratki :)

Kocie no wreszcie jesteś:-D

Oliwka bardzo mi przykro... Nie rozumiem takiego zachowania, przecież chcesz pomóc, a tu takie podziękowanie :/

Ajas hej :))

A gdzie Wiolka? Ciekawe jak jej test poszedł...
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry