reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
boogie wychodzi !!! Będzie ok 15 :-):-)

made Oczywiście :-D Wniesiemy również dziesiątki cudownych wad charakteru kocurkowego rodu :-p
 
HURRRRAAA !!!!!!! Just wychodzi :-D)))

Kocurku - ja też coś od siebie dorzucę :-p to będzie mieszanka inteligencji, dowcipu i niezwykłej urody :rofl2::rofl2:
 
Cześć Kochane :-)

Ale pospałam dzisiaj :zawstydzona/y: Dopiero od niedawna jestem na nogach, już po śniadanku i po szklaneczce soku :laugh2:

Dziewczyny, dostałam pracę! :laugh2:
 
Królowa będę pracowała w swojej starej firmie, w której zaczynałam swoją przygodę w Anglii ;-) Na razie przez 2 tygodnie będę pracowała na rano, od 6 do 14:40 (ale z możliwością nadgodzin). Firma ta ma 2 oddziały, jeden w moim mieście, a drugi dużoooo dalej. Chwilowo oddelegowali mnie do "tutejszego" zakładu, ale po tych 2-3 tygodniach zapewne przeskoczę na pracę w trybie 2 zmian, co mi nie przeszkadza. Ważne, że już jest, bo dostaję kociokwiku z nudów w domu no i nie ukrywam, że nam się zaczęły problemy finansowe :-(
 
hej
same dobre nowinki z ranca :)

serg : gratki pracy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NA KIEDY MASZ TERMIN.?????

just : super ze wychodzisz, czekamy na relacje

remik, rafik ... nawet sie nie rozpisuje :))))))))))))))))))) slodkosci faktycznie... nie doczekam sie swojego bobasa teraz

wiolka : remik faktycznie duzy nie wydaje ci sie, albo nam 2 sie wydaje :)
patrze po tym jego przezroczystym lozeczku szpitalnym
moj poldus w nim plywal a remik mam wrazenie ze zaraz dotknie krancow :)
ale poldus jak sie urodzil mial 50cm :) pupiduneczka moja malutka
a dzis 2,5 roku i 93cm moze juz od ostatniego badania 94cm i 15kg zywej wagi hehehe

kocurku ; nie kryj sie z imieniem :) gust kazdy ma swoj i tym lepiej, bo by bylo nudno :)))))
co ja mam powiedziec jak mi z natury sie takie imiona podobaja ze jescze na watkach bb ich nie spotkalam (moze 1/5...) no chyba ze istnieje jakis watek "Moda 18-19 wiek poczatek 20 wieku" ;)

witam sie z wszystkimi o ktorych nie wspomnialam :))))
 
reklama
Serg wiem dobrze jak można oszaleć od siedzenia w domu. No i do tego mniej kaski...

Zmykam bo mam urwanie głowy!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry